Türktraktör’ün Bütçe Dostu Yeni Tdd Delta Serisi Şanlıurfa’da

Şanlıurfa Tarım Fuarı’nda tanıtılan New Holland TDD Delta Serisi, orta sınıf tarımsal işletmelerin vazgeçilmezi olmaya aday… TDD Delta Serisi, yüksek performans sunmasının yanı sıra; bütçe dostu, ekonomik kullanımı ile dikkat çekiyor.

TürkTraktör’ün çiftçiler tarafından tercih edilen New Holland TDD ailesinin yeni üyesi TDD Delta Serisi, 24-27 Nisan 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen Şanlıurfa Gıda-Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda çiftçilerin beğenisine sunuldu. TDD Delta Serisi yüksek performans sunan donanım özelliklerinin yanı sıra, çiftçilerin bütçesini de düşünmesiyle dikkat çekiyor. Modern kabin ve kaporta tasarımıyla 75, 90, 100 ve 110 HP güç üreten çevreci Tier III motorlara sahip TDD Delta Serisi, 4 silindirli 4 farklı model seçeneği sunuyor.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir yaptığı değerlendirmede; “TürkTraktör olarak çiftçilerimize en gelişmiş teknolojiyi ve performansı en iyi koşullar ve hizmet ağıyla sunmaya devam ediyoruz. New Holland ürün gamımızın yeni üyesi TDD Delta Serisi’ni; özellikle orta sınıf tarımsal işletmelerin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak üzere tasarladık. 75 ile 110 HP arasında değişen her biri yüksek verimliliğe sahip dört farklı motor seçeneğiyle farklı kullanıcı tiplerine hitap eden TDD Delta Serisi geniş cam alanlara sahip sessiz kabiniyle hem kullanım kolaylığı hem de konfor sunuyor. Yeni TDD Delta Serisi’nin kısa sürede çiftçinin öncelikli tercihi haline geleceğine inanıyorum” dedi.

Teknik özellikler ön planda

Güçlü ve sağlam yapılı, düşük ses seviyesine sahip, uzun ömürlü, yüksek tork üretebilen TDD Delta Serisinde, turbo şarj ve intercooler özellikleri de standart olarak sunuluyor. Aynı zamanda TDD Delta Serisi, bakım onarım maliyetini düşürerek çiftçinin bütçesine yardımcı oluyor.

TDD Delta serisi 3 kademe ve 4 hız vitesi sayesinde sürücünün ihtiyacı olan tüm hızların elde edilebildiği 12×12 transmisyon yapısına sahip. Direksiyon yanına yerleştirilmiş mekanik ileri – geri mekik kolu sayesinde TDD Delta Serisi traktörler, tüm ileri vites hız aralıklarını geri vites için de sağlıyor. Ayrıca, direksiyonun yanına yerleştirilmiş ileri – geri mekanik mekik kolu, manevralarda sürücüye kullanım kolaylığı ve ergonomi sunuyor.

4 adet hidrolik güç çıkışı bulunan TDD Delta Serisi modellerinde; çeki, pozisyon, karma ve yüzdürme fonksiyonlarının standart olarak kullanılabildiği ve sıra sonu dönüşlerinde kolaylık sağlayan Lift 0-maticTM sistemine sahip üstün bir hidrolik yapı mevcut. Çiftçiler, TDD Delta Serisinin 3.565 kg.lık kaldırma kapasitesi sayesinde, farklı birçok ekipmanlarla çalışabilme olanağı buluyor.

Tasarım ve konfora önem verenlere hitap ediyor

Modern kabini sayesinde 5.5 m2 cam alana sahip yeni TDD Delta serisi, 360 derece kusursuz ve geniş görüş açısı sağlıyor. İleri teknoloji ve Türk mühendislerinin özverili çalışması sonucu geliştirilen kabin izolasyonu, kabin içerisinde sadece 79.5 dB(A)’lık, gürültü kirliliğinden uzak ve sessiz bir çalışma ortamı sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap