İgsaş Konya Tarım Fuarı’nda En Yeni Ürünleriyle Ziyaretçilerini Bekliyor

Konya Tarım 2016 14. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı bu yıl 03 – 06 Mart tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Tarım sektörünün uluslararası buluşma noktalarından Konya Tarım Fuarı, bu yıl 03 – 06 Mart tarihleri arasında Konya Ticaret Odası-TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl 18’i aşkın ülkeden 1143 markanın katıldığı fuarda, 2016 yılında da bu sayının katlanarak artması bekleniyor.

Ulusal ve uluslararası tarım sektörünün önde gelen şirketlerinin katıldığı fuara, Türkiye’nin lider gübre üreticilerinden İGSAŞ da en yeni ürünleriyle katılmaya hazırlanıyor. Yıldızlar Yatırım Holding çatısı altındaki İGSAŞ, kimyevi gübre ürünleri ile fuarda yer alacak.

Türkiye’nin gübre sektöründeki dev isimlerinden biri olan İGSAŞ, uzun yıllardan bu yana ülkemizin tarım topraklarındaki eksik bitki besin elementlerini çeşitli gübreler halinde üreterek, Türk tarımına katma değerli hizmet sunuyor. Her geçen gün ürün gamını genişleten İGSAŞ, amonyak, üre ve kompoze gübre üretiminin lider üreticisi olmasının yanı sıra son dönemde sera, hobi bahçeciliği ve çiçek üretimine yönelik gübre ürünlerini de çeşitlendiriyor.

Bu yıl Konya Tarım Fuarı’nda en yeni ürünleriyle yer alacak olan İGSAŞ, Avrupa Birliği Standartlarına uygun üretilen ürünlerini fuarda ziyaretçileriyle buluşturmayı hedefliyor.

Bunları da beğenebilirsin