Çıldıroğulları CASE IH 3S Plaza Afyon’da Hizmet Verecek

TürkTraktör, CASE IH 3S plazalarının en yenisinin açılışını Afyonkarahisar’da gerçekleştirdi. Satış, servis ve yedek parça hizmetlerinin tek çatı altında sunulduğu Çıldıroğulları CASE IH 3S Plaza’nın açılışına, Emirdağ Kaymakamı Osman Eren Bilici, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, Çıldıroğulları Şirketler Grubu adına Mehmet Cemil Çıldır, TürkTraktör üst yöneticileri ve davetliler katılım gösterdi.

 CASE IH 3S

“Çiftçilerimize bolluk ve bereket getirmesini umuyorum”

TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, CASE IH’in 3S plaza ağını genişletmeye devam ettiklerini belirtti. TürkTraktör olarak 69 yıldır Türk tarımını daha ileriye götürmek, çiftçiyi en modern teknolojilerle buluşturmak ve bu toprakların bereketini en verimli şekilde geleceğe taşıyabilmek için durmaksızın çalıştıklarını söyleyen Özüner, “Çiftçilerimizin her türlü ihtiyacında yanlarında olabilmek için bayi ağımızı hızla dönüştürmeyi sürdürüyoruz. Afyonkarahisar’da açtığımız plazayla birlikte CASE IH’in 3S plaza sayısı 20’ye ulaştı. Profesyonellerin Tercihi CASE IH ile pazardaki büyümemizi istikrarlı bir şekilde sürdürüyoruz. CASE IH markamız 2022 yılını traktör pazarında üçüncü olarak tamamladı. Çiftçilerimizi her zaman destekleyen ve bu modern tesisi bölgeye kazandıran Çıldıroğulları Ailesi’ne şükranlarımızı sunuyorum. Plazamızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, çiftçilerimize bolluk ve bereket getirmesini umuyorum.” dedi.

Çıldıroğulları 3S Plaza, 3S plazalarının son halkalarından biri. Çıldıroğulları, CASE IH’in geniş ürün yelpazesini çiftçilerle buluşturuyor. Tesiste CASE IH’in traktörlerinin yanı sıra tarımsal ekipmanlar ve hassas tarım ürünleri de satışa sunuluyor.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap