TürkTraktör, Mürpa New Holland 3S Plaza’yı Uşak’ta Açtı

TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği Mürpa New Holland 3S plazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği Mürpa New Holland 3S plazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Uşak’taki Mürpa New Holland 3S Plaza’nın açılışına TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, Mürpa Grup yöneticileri Muharrem Balta, Ünal Balta ve Hasan Balta ile TürkTraktör üst yöneticileri ve davetliler katıldı.

TürkTraktör

“Verimli ve sürdürülebilir bir tarım için çiftçilerimizi modern teknolojilerle buluşturuyoruz”

TürkTraktör’ün pazar lideri markası New Holland traktörlerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini tek bir çatı altında sunan Mürpa 3S Plaza açılışında konuşan TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, modern tesislerin sayısının artmasından memnun olduğunu söyledi. Türk tarımını ve çiftçisini geleceğe hazırlamak için 69 yıldır aynı kararlılıkla çalıştıklarını belirten Özüner, “Verimli ve sürdürülebilir bir tarım için çiftçilerimizi modern teknolojilerle buluşturmak adına hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Bu anlamda 3S plazalarımızın hizmete girmesi, satış, servis ve yedek parça hizmetlerinin tek bir çatı altında çiftçilerimize sunulması en çok önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Ege Bölgesi’ndeki çiftçilerimizi, Uşak’taki ilk tarım makineleri plazası olma özelliği taşıyan Mürpa New Holland 3S Plaza’mızla buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu modern tesisi bölgeye kazandıran Balta ailesine çok teşekkür ediyorum. Yeni plazamızın başta çiftçilerimiz olmak üzere, Uşak ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

TürkTraktör’ün 3S plazalarının son halkası olan Mürpa 3S Plaza, New Holland’ın geniş ürün yelpazesini çiftçilerle buluşturuyor. Tesiste New Holland traktörlerinin yanı sıra tarımsal ekipmanlar ve akıllı tarım sistemleri de satışa sunuluyor.

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap