Zirai Mücadeleye Yeni Soluk

HT Hassas Tarım A.Ş. Türkiye temsilcisi olduğu BARGAM marka pülverizatörlerini ilk kez Bursa Tarım Fuarında çiftçilerin beğenisine sundu. İtalya menşeli BARGAM dünyanın önde gelen pülverizatör imalatçıları arasında yer alıyor.

2011 yılında tarımsal zirai mücadele alanında hizmet verme amacıyla kurulmuş bir firma olan Hassas Tarım, ilaçlama makinaları ithalatı, dağıtımı, satımı, servisi hizmetleri veriyor.

Ürün gamında 9’u Asılır tip, 16’sı Çekilir tip olmak üzere 25 farklı Tarla Pülverizatörü Modeli; 8’i Asılır, 10’u Çekilir tip olmak üzere 18 farklı Bağ-Bahçe Atomizör Modeli; 10 farklı Kendi-Yürür Pülverizatör modeli ve bu modellerin alt versiyonlarıyla birlikte, tarla, bağ-bahçe ve sebze tarımının bütün dallarında ihtiyaç duyulacak özelliklere sahip, en küçük işletmeden en büyüğüne bütün işletmelerin isteğine uygun kapasitelerde üçyüzden fazla makina çeşidi bulunuyor.

BARGAM çiftçilerin ve makina müteahhitlerinin yanı sıra pülverizatör ve atomizör imalatçılarına da ürünler sunuyor. BARGAM, ürün gamındaki makinalarda kullanılan, orijinal BARGAM tasarımı ve teknoljisiyle üretilmiş, değişik tip ve kapasitelerdeki ilaçlama başlıklarını (ilaçlama kirişleri, ilaçlama başlıklı fan grupları) ve ilaçlama başlıksız, sadece çatı, tank ve pompa grubundan oluşan, asılır veya çekilir tip ilaçlama unitelerini ayrı ayrı satın almak mümkün.

Firmanın Türkiye’ye getirdiği kendi-yürür modeller zirai ilaçlamada iş verimliliğini sağlayan, birim zamanda daha fazla iş yapabilen ve Türkiye’de üretimi olmayan ürünler. Günlük iş yapma kapasitesi çok yüksek olan bu makineler günde 1.500-2.000 dönüm alanı ilaçlama imkanı sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin