Yiğit Akü ile Çiftçinin Kafası Rahat

Yiğit Akü, tarımı kolaylaştıran aküyle çiftçiyi yarı yolda bırakmıyor, mahsul keyfini birlikte yaşıyor.

İnovatif ürünleriyle sektörde fark yaratan Yiğit Akü, tarımsal faaliyetler için özel tasarladığı akülerle yüksek verimli, bol bereketli bir yaz hedefliyor.

Her tür arazi koşuluna uygun güçlü plakalar ve güçlü iç tasarımla üretilen tarım aküleri, vibrasyona karşı ekstra dayanıklılık gösteriyor. Yüksek marş gücüyle maksimum performans gösteren tarım aküleri, özel dizaynıyla da dikkat çekiyor. Kolay taşınabilir sap dizaynı ile çiftçilerin yükünü hafifleten tarım aküler, kolayca da monte edilebiliyor.

35 yılı aşan üretim hayatı boyunca, Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği inovatif ürünleriyle sektörde fark yaratan Yiğit Akü, sektöre değer katmaya devam ediyor. 1976 yılında Hamit Yiğit, Mahmut Yiğit ve Eyüp Yiğit kardeşler tarafından kurulan Yiğit Akü, bugün 5 kıtada 72 ülkeye ihracat yapıyor. Yıllık 7 milyon adet akü üretim kapasitesine sahip olan firma, Türkiye içinde 100 ana bayi ve 6000 tali bayi ile hizmet veriyor. Dünya akü sektöründe Platin, Tunç, Macpower, Helden, Distalong markalarıyla birlikte boy gösteriyor.

Bunları da beğenebilirsin