Yapı Kredi “Verimli Kart” İle Çiftçiler Kazanmaya Devam Ediyor

Yapı Kredi’nin çiftçilere yönelik 30 Nisan – 21 Ekim tarihlerinde gerçekleşen ve traktör kazanma imkanı sunan Verimli Kart kampanyası sonuçlandı. Gerçekleştirilen çekilişle belirlenen talihliler, Yapı Kredi Bankacılık Üssü’nde yapılan törenle traktörlerini teslim aldı.

Yapı Kredi KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grup Direktörü Aslı Düzenli ve Yapı Kredi Perakende Bankacılık Satış Yönetimi Başkanı Zafer Eren’in katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde Fahrettin Uzel, Seyhan Altunbaş, Fedai Altıntaş, Havva Yıldırım, İsmail Helvacıoğlu, Süleyman Akkoyun, Abdurrahman Altınay, Duran Karatop, Himmet Gün New Holland marka traktörlerini alarak evlerine döndü.

Tarım sektöründeki üye işyerlerinde yapılan tohum, yem, gübre ve akaryakıt alımlarında kullanılabilen Verimli Kart ile müşteriler ayrıca kartlarını ATM’lerden veya şubelerden nakit para çekim işlemi için de kullanabiliyor. Verimli Kart sahibi çiftçiler tarımsal girdi satışı yapan anlaşmalı üye işyerlerinde faizsiz alışveriş olanaklarından yararlanabiliyor. Verimli Kart’ın ödeme vadesi ise tamamen çiftçilerin hasat zamanına göre belirleniyor.

Bunları da beğenebilirsin