Üretici Kart’ın 10. Yılında 10 Çiftçiye Tümosan Marka Traktör Hediye Etti

DenizBank, 31 Mayıs – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında Türkiye genelinde düzenlediği kampanya kapsamında Üretici Kart’ını kullanan 10 müşterisine 2014 model Tümosan marka traktör hediye etti. Üretici Kart’ın 10. yılı nedeniyle düzenlenen kampanyada talihliler traktörlerini düzenlenen törenle teslim aldı.

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile bu alanda özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank; tarımsal üreticiye destek vermeye devam ediyor. DenizBank bu kapsamda TÜMOSAN Motor ve Traktör Sanayi A.Ş ile işbirliği içerisinde ülke genelinde düzenlediği kampanya kapsamında 31 Mayıs – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında Üretici Kart’ını kullanan 10 müşterisine 2014 model 4155 2 WD ROLLBARLI Tümosan marka traktör hediye etti. Talihliler 25 Aralık 2014 tarihinde Konya Tümosan Motor ve Traktör Sanayi A.Ş. Fabrikasında gerçekleştirilen törenle traktörleri teslim aldılar.

Üretici Kart sahibi çiftçiler, söz konusu tarih aralığında mazot, gübre, yem, zirai ilaç, tohum, fide gibi tüm tarımsal girdi satışı yapan anlaşmalı bayilerden tek seferde 100 TL ve üzerinde yaptıkları harcamalar ile kampanyada çekiliş hakkı kazandı. 2014 Model Tümosan marka traktörün hediye edildiği kampanyada kazanan çiftçiler, Seyfettin Öktem (Tekirdağ), Osman Özdemir (Kütahya), Hediye Kurtuluş (Mersin), Mehmet Boz (Eskişehir), Hamdi Çelik (Afyon), Mustafa Arslan (Uşak), Halit Tavukçu ( Edirne), Bekir Yağlı (Antalya), Baki Pehlivan (Elazığ) ve Ali Dönmez (Yozgat) oldu.

“Tarım bankacılığında öncü projeler üretmeye devam edeceğiz”
DenizBank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, Konya’da düzenlenen teslim töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yarım milyonu aşkın üreticiye binlerce üye iş yerinde tarımsal girdi alımlarında avantajlar sağlayan Üretici Kart’ımızın 10. Yılında 10 üreticimize 2014 model Tümosan marka traktör hediye etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Özel bankalar arasında tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran banka olarak sektöre verdiğimiz destek tutarı 4 milyar TL’yi aştı. Önümüzdeki dönemde de çiftçilerimizle aynı dilden konuşan ürün ve kampanyalar sunarak, onlarla daha yakın ve etkili bir temas içerisinde olacağız. Üretici Kart talihlilerimize yeni yıl hediyesi olarak traktörlerini teslim etmekten büyük mutluluk duyuyor, bereketli bol kazançlar diliyorum.”

Sektöre özel Üretici Kart
Türkiye’de bir ilk olan Üretici Kart ile üreticiler; tarımsal faaliyetler için gerekli olan gübre, tarım ilacı, yem, akaryakıt, tohum, fide gibi tarımsal girdi alımlarını DenizBank’ın anlaşmalı üye işyerlerinden Üretici Kartları ile 6 aya varan vadeye kadar olan kısmını faizsiz olarak kullanabiliyorlar. Üreticiler DenizBank şubelerinden, anlaşmalı üye işyerlerindeki POS makinalarından, ATM’lerden, DenizBank web sayfasından ya da sadece bir SMS atarak cep telefonlarından Üretici Kart başvurusunda bulunabiliyorlar.

Bunları da beğenebilirsin