TürkTraktör T450 S/B serisi ile fuara katıldı

New Holland, ekonomi segmentinin en yeni temsilcisi T450 S/B serisini Bursa tarım fuarında çiftçilerin beğenisine sundu. T450 Serisi kompakt ve modern kaporta dizaynı ile dikkatleri üstüne çekiyor.

New Holland ailesinin en yeni üyesi T450 S/B serisi, 43 HP maksimum güç ve 166 Nm tork üreten motoru ile zorlu çalışma koşullarının üstesinden geliyor. Yüksek performans ve yakıt ekonomisini bir arada sunan T450 serisi 54 litrelik yakıt deposu sayesinde uzun saatler çalışma imkanı sunmaktadır.

Tek çeker ve çift çeker seçeneklerine ek olarak tarla ve bahçe modelleriyle ön plana çıkan T450 serisi, motordan aldığı gücü çalışmalara 8 ileri – 2 geri vites seçeneğine sahip tam senkromeçli transmisyonu sayesinde aktarmaktadır.

T450 serisinin hidrolik sistemi, farklı tarımsal ekipmanlarla verimli ve kolaylıkla çalışmak üzere tasarlanmıştır.T450 serisi, tek çeker modellerinde 2 adet, çift çeker modellerinde 4 adet hidrolik güç çıkışı, 1.390 kg yüksek kaldırma kapasitesi ve standart Lift-0-Matic™ sayesinde bir çok ekipman ile kolay ve güvenli çalışma imkanı sunmaktadır. 540 d/d ve tekerlek devrine senkronize olarak çalışabilen kuyruk mili seçeneği ile verimli bir çalışma ortamı sağlanmaktadır.