Türkiye, FCBAI Bakery Fair 2015’te Temsil Edildi

Un ihracatında dünya lideri olan, Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu (UTG) ile hedeflerine yürümeye devam eden Türkiye, FCBAI Bakery Fair 2015’e katıldı. Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu’nun Filipinler’de yürüttüğü tanıtım faaliyetleri kapsamında ortak çalışmalar gerçekleştirdiği Filipino-Chinese Bakery Association Inc. (FCBAI) tarafından iki senede bir organize edilen FCBAI Bakery Fair 2015’te, Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Filipinler’in Manila kentinde düzenlenen ve Filipinler’de fırıncılık alanında önemli fuarlarından biri olarak kabul edilen FCBAI Bakery Fair 2015’e Türkiye’den Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu ile birlikte 7 buğday unu ihracatçısı firma katıldı. Filipinler başta olmak üzere Filipinler’in yakın çevre ülkelerinde fırıncılık sektöründe faaliyet gösteren tüm bileşenlerden çok sayıda firma ve alıcı Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu standını ziyaret etti.

Dünya lideri Türkiye’nin etkili bir tanıtım faaliyeti yürüttüğü fuarda Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu standında Şef Sefa Sabırlı tarafından Türk ve dünya mutfağından çeşitli unlu mamuller hazırlanarak fuar ziyaretçilerine ikram edildi. Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu tarafından standı gezen ziyaretçilere Tanıtım Grubu’na ve Tanıtım Grubu kapsamındaki ürünlere ilişkin bilgiler içeren kataloglar, Tanıtım Grubu’nun ismi ve logosu bulunan mutfak önlüğü ve çantalar dağıtıldı. Ayrıca, kum sanatçısı Veysel Çelikdemir’in un ve kum ile yaptığı gösteriler de büyük ilgi topladı.

Bunları da beğenebilirsin