Turkcell Çiftçi Birliği’nin Talihlileri Traktörlerini Teslim Aldı

Turkcell’in Tümosan iş birliğiyle yıl boyunca çekilişle dağıttığı traktörler sahiplerini buldu. “Turkcell Çiftçi Tarifesi”ne geçen ya da “Turkcell Tarım Doktoru Servisi” aboneliği başlatan çiftçiler arasında gerçekleştirilen çekilişte toplam 11 çiftçi Turkcell Çiftçi Birliği’nden Tümosan 4150 marka traktör kazandı. Çiftçiler düzenlenen törenle traktörlerini teslim aldı.

Turkcell, Turkcell Çiftçi Birliği’ne üye olan çiftçilerin hayatına ve işine değer, bereketine bereket katmaya devam ediyor. Turkcell’in Tümosan işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Turkcell Çiftçi Tarifesi”ne geçen ya da “Turkcell Tarım Doktoru Servisi” aboneliği başlatan çiftçiler arasında düzenlenen traktör çekilişinin talihlileri traktörlerine kavuştu. Bursa, İzmir, Balıkesir, Tekirdağ, Şanlıurfa, Mersin, Denizli, Edirne, Konya, Adana ve Manisa’dan toplam 11 çiftçiye Tümosan 4150 marka traktörlerin anahtar teslimi yapıldı.

Turkcell’in çiftçiyi desteklemek ve teknoloji gücüyle onların işlerini ve hayatlarını kolaylaştırmayı amaçladığı “Turkcell Çiftçi Birliği” 1,5 milyon üye sayısına ulaştı. Birliğin üyeleri arasında yapılan çekiliş sonucu Türkiye’nin 11 ilinden talihliler düzenlenen törenle traktörlerini teslim aldı. Geçimlerini tarım ve hayvancılıkla sağlayan Turkcell Çiftçi Birliği üyeleri zirai danışmanlık ve hava durumu gibi konularda işleri için gerekli, bir o kadar da faydalı bilgilere “Turkcell Tarım Doktoru Servisi”ni kullanarak ulaşabiliyorlar.

“Çiftçilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz” diyen Turkcell Bireysel Müşteriler Direktörü Ebru Darıp;
“Türkiye çiftçisinin işine, hayatına değer, bereketine bereket katmaya devam ediyoruz. Çiftçilerimizin gösterdiği yoğun ilgi, çalışmalarımızda doğru yolda olduğumuzu gösteriyor ve bizi mutlu ediyor. Sayısı 1,5 milyona ulaşan Turkcell Çiftçi Birliği üyelerimize bereketli tarife, köyüne, tarlasına özel zirai hava durumu, ürüne yönelik bilgi paketi, mobil eğitimler ve indirim fırsatlarının yanı sıra sürpriz hediyeler de veriyoruz. Bu sürprizlerden bir tanesi Tümosan marka traktör çekilişlerimiz. Farklı illerimizden toplam 11 çiftçimiz bu sene gerçekleştirdiğimiz çekiliş sonrasında işlerini büyük oranda kolaylaştıracak Tümosan 4150 marka traktör kazandı. Sunduğumuz bu ve benzeri fırsatlarla çiftçilerimizin hayatını kolaylaştırdığımıza şahit olmak bizi çok mutlu ediyor” dedi.

Turkcell Çiftçi Birliği nedir?

Turkcell Çiftçi Birliği, çiftçinin işini kolaylaştıran servisler sunan, verimini arttıran çözümlerin bulunduğu bir kulüp. 2222’ye CIFTCI yazıp göndererek ücretsiz üye olunabilen kulübün üye sayısı yaklaşık 1,5 milyon.

Turkcell Çiftçi Birliği üyeleri, Türkiye’de bir ilk olan köy bazında hava durumu servisinin yanı sıra tarımsal destek bilgilendirmelerinden ve kişiselleştirilmiş zirai danışma hizmeti sunan Turkcell Tarım Doktoru Servisi gibi Turkcell’lilere özel hizmetlerden de faydalanabiliyor.

“Turkcell Çiftçi Birliği’’nin yanı sıra Çiftçi Tarifesi’ne de üye olan çiftçiler çok avantajlı faturalı veya faturasız tekliflerden faydalanabiliyorlar.

Bunları da beğenebilirsin