TÜMOSAN, Türkiye Çapında Traktör Servis Eğitimlerini Başlatıyor

Türkiye’nin en geniş satış ve servis ağına sahip traktör markalarından biri olan TÜMOSAN, yetkili servisleri için Sonbahar 2015 dönemi eğitimlerini başlatıyor.

Traktör ve dizel motor üretiminde 39 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen üreticileri arasında yer alan TÜMOSAN, Türkiye çapında her bölgeye eşit olarak dağılmış, 400 yetkili servisi için hem teorinin hem de uygulamanın bir arada olduğu eğitimler düzenliyor. Her hafta 20’ye yakın servis, birer hafta süre ile eğitimden geçecek ve eğitim toplam olarak 20 hafta devam edecek.

Traktör servis eğitimleri ile ilgili TÜMOSAN Genel Müdür Yardımcısı Serhun Olgun, “Tümosan olarak Türkiye’nin en geniş satış ve servis ağına sahip traktör markalarından biriyiz. Bizim için müşteri memnuniyetinin olmazsa olmazı yetkili servislerimizin eğitimidir. Bu eğitimler kapsamında müşterilere nasıl davranılması gerektiğinden, sektörle ilgili genel bilgilere, traktörün tekniğine uygun ve ekonomik kullanımından, traktör aksam ve donanımları ile ilgili ince detaylara kadar servislerimize gerekecek bütün bilgileri paylaşıyoruz. Her yıl düzenli olarak çiftçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gerçekleştirdiğimiz eğitimler sonrasında yetkili servislerimiz bizlere memnuniyetlerini dile getiriyor” şeklinde değerlendirme yaptı.

Bunları da beğenebilirsin