Traktör ve İş Makinası Bayilerinden ROTA Ziyareti

ROTA, traktör ve iş makinası grubundaki bayilerine yenilikçi, yüksek performanslı çalışan fabrikasını ve AR-GE yatırımlarını düzenlediği “Güvenli Sürüşün Başlangıç Noktası” organizasyonu ile tanıttı.

ROTA, 20-21 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleşen “Güvenli Sürüşün Başlangıç Noktası” projesi ile traktör ve iş makinası grubunda yurtiçi pazarda ürünlerinin satışını sağlayan firma temsilcilerini Bursa Karacabey’de bulunan rot fabrikasında ağırladı. Fabrika gezisinin öncesinde NSK Group İcra Kurulu Başkanı Ömer Kazangil şirketin son dönemde kaliteye ilişkin yaptığı yatırımları katılımcılar ile paylaştı. Kazangil, konuşmasında kalitenin sadece üretilen ürünün kalitesi ile sınırlı olmadığını, satış sonrası destek ve çalıştığınız şirketin vizyonu ile bir bütün olduğunu belirtti.

ROTA Kesintisiz Çözüm Ortağı

Süregelen yıllar içerisinde birçok traktör ve iş makinası rot üreticisinin uyguladığı revizyonist fiyat politikaları sonrası yok olduğunu belirten Ömer Kazangil, NSK Group’un ROTA markası ile kesintisiz bir şekilde çözüm ortağı olarak hizmet vermeye devam ettiğinin üzerinde durdu. Kazangil’in konuşmasının ardından gruplar halinde üretim proseslerinin anlatıldığı fabrika gezisi gerçekleştirildi. Gezi sonrası katılımcılara hediyeleri takdim edildikten sonra NSK Group yönetimi ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Bursa’nın doğal ve tarihsel zenginliklerini tanıtıldığı kültür gezisi kapsamında Ulu Cami, Orhan Gazi Türbesi, Yeşil Cami ve Tarihi Çınar gibi birçok mekan ziyaret edildi. Ayrıca Bursa kültürünün klasik yemekleri eşliğinde akşam yemeği ve mangal partisi yapılan Uludağ gezisi de programda yer alan diğer etkinlikler arasında yer aldı.

Bunları da beğenebilirsin