Toros Tarım, Medyasoft ile Anlaştı

Toros Tarım Türkiye’de çiftçilerin faaliyetlerini doğru yürütülmesi ve bu alanda profesyoneller tarafından hazırlanmış tüm bilgilere erişebilmesi için Medyasoft ile işbirliği yaptı.

Faaliyetlerini Toros Tarım adı altında sürdüren Tarımsal Sanayi Grubu, Tekfen Holding’in dört ana iş kolundan birini oluşturuyor ve Tekfen’in en büyük ikinci operasyonunu temsil ediyor. 2014 yılında 1.626 milyon TL ciro gerçekleştiren Tarımsal Sanayi Grubu, Tekfen Holding’in yıllık toplam cirosu içinde %36’lık bir paya sahip. Toros Tarım’ın doğrudan tarımla ilgili olmayan terminal işletmeciliği, torba üretimi, kimyasal gübre, akaryakıt dağıtımı, serbest bölge işletmeciliği ve enerji üretimi gibi diğer faaliyetleri ise grubun tamamlayıcı nitelikteki iş alanlarını oluşturuyor.

Türkiye’de çiftçilerin faaliyetlerini doğru yürütebilmesini ve bu alanda profesyoneller tarafından hazırlanmış tüm bilgilere erişebilmesi hedefleyen Toros Tarım, faaliyetlerini tanıtmak amacı ile web sitesini yenileme kararı alarak Medyasoft ile işbirliği yaptı.

Medyasoft toros.com.tr web sitesinin tasarımını güncel trendler doğrultusunda, mobil uyumlu olarak yeniden tasarlayarak, sitenin alt yapısında Unigate ismini verdiği TUBİTAK’dan destek alarak geliştirdiği ve daha önce aralarında Türk Hava Yolları, ING Bank, Novartis, Cookshop gibi büyük firmaların da bulunduğu, 100’den fazla web sitesi ve mobil uygulama alt yapısında kullandığı ürününü kullanarak, site yönetimini kolaylaştıracak. Bu sitenin yanı sıra, Medyasoft, Toros Tarım’ın Terminalcilik faaliyetleri için mobil uyumlu bir site daha tasarlayacak, sistemin çapraz yönetme gücü ile iki sitenin de aynı yönetim panelinden yönetilmesini sağlayacak. Her iki web sitesi ile hedeflenen kullanıcı deneyimini değiştirmek ve kullanıcı deneyimine interaktif bir boyut katmak.

Bunları da beğenebilirsin