Toplu Bakım Günleri İki Şirketi Buluşturdu

Erkunt Traktör’ün çiftçilere yönelik olarak düzenlediği projesi Toplu Bakım Günleri’ne İnci Akü’de destek veriyor.

Erkunt Traktör’ün düzenlediği “2014 Toplu Bakım Günleri” etkinliğine İnci Akü Eğitim Aracı ile destek veriyor. Türkiye’nin ilk yerli tasarım traktörünü üreten Erkunt Traktör, Türkiye’nin dört bir yanını geziyor ve bakım hizmetini çiftçinin ayağına götürüyor.

Çiftçinin elindeki traktörün ilk günkü kadar bakımlı olması misyonu ile yola çıkan Erkunt Traktör’ün etkinlikleri sırasında İnci Akü Eğitim Aracı akü kontrolü yaparak çiftçileri akü bakımı konusunda bilgilendirmeye başladı. Bakım günlerine katılan çiftçilere ücretsiz traktör bakım hizmeti veriliyor. Ayrıca çiftçiler traktör kullanımı hakkında da bilgilendiriliyor. Erkunt Traktörün düzenlediği “2014 Toplu Bakım Günleri” projesine destek amacıyla, İnci Akü Eğitim Aracı, 7-11 Nisan 2014 tarihleri arasında Çankırı’yı ziyaret etti, Çankırı’nın 7 ayrı ilçesinde yaklaşık 350 çiftçiye ulaşıldı.

Erkunt Traktör’ün düzenlediği etkinlikler kapsamında İnci Akü Eğitim Aracı, 14-18 Nisan 2014 tarihleri arasında Tekirdağ’ı, 5-9 Mayıs 2014 tarihleri arasında Van’ı, 26-30 Mayıs 2014 tarihleri arasında Muğla’yı, 9-13 Haziran 2014 tarihleri arasında Niğde’yi, 8-12 Eylül 2014 tarihleri arasında Adana’yı ziyaret edecek.

İncitaş Genel Müdür’ü Serdar Demirdağ, “İncitaş, İnci Holding’in köklerine dayanan ilk şirketlerden biri olarak, İnci Akü’nün iç piyasa satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütüyor. İş ortaklarımızdan Erkunt Traktör’ün projesine İnci Akü Eğitim Aracımız ile destek veriyoruz. Eğitim aracımızla birlikte belirlenen noktalara giden teknik ekibimiz, etkinlik sırasında akü kontrolü ve kullanıcılara bilgilendirme yapıyor; çiftçilere yönelik hazırladığımız dosyaları kendilerine dağıtıyor” dedi.

Demirdağ, “Sezonda traktörlerin tam randımanlı çalışabilmesi için gerekli hazırlıkların sezona girmeden yapılması gerekiyor. Akü, tüm araçlarda olduğu gibi traktör için de aracın kalbi görevini üstleniyor. Bu sebeple traktör aküsünün şarj ve yoğunluk değerlerinin ölçümünün yapılması önem taşıyor. Traktörün gereksiniminden daha düşük kapasiteli bir akü, traktörün performansını etkiliyor. Akünün kısa sürede deşarjını önlemek ve kullanım ömrünü uzatmak için mutlaka aracın performansına uygun akü seçimi yapılmalı; aksi takdirde soğuk havalarda aracın çalışması zorlaşabiliyor. Biz bu buluşmalarda çiftçilerimizi akü bakımı konusunda bilgilendiriyor, dikkat etmeleri gereken noktalar konusunda onları uyarıyoruz” dedi.

Bunları da beğenebilirsin