Temsa Motorlu Araçlar, Adana Tarım Fuarı’nda Göz Kamaştırdı

Temsa Motorlu Araçlar, 18-22 Kasım tarihleri arasında düzenlenen, Adana 9. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı’na katıldı. Tarım sektörünün buluştuğu fuarda Yeni Mitsubishi L200 4×2 Storm ve Canter 8.5 Ton (uzun şasi) katılımcıların beğenisine sunulurken, Yeni Mitsubishi L200’ü keşfetmek isteyenler de L200 4×4 Blizzard modelini test ederek deneyimleme imkanı buldu. Temsa Motorlu Araçlar Adana Yetkili Satıcısı Tekbaş Otomotiv tarafından temsil edilen stand yoğun ilgi gördü.

Yeni Mitsubishi L200: MIVEC+Dizel ile dünyada bir ilk
SUV özelliklerine sahip atletik ve yenilenmiş güçlü tasarımıyla dikkat çeken Yeni Mitsubishi L200, yakıt ekonomisinden kolay manevra kabiliyetine kadar kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak üzere baştan tasarlandı. Yenilenen efsane Mitsubishi L200, MIVEC ve Dizel özellikleri bir arada sunduğu dünyada bir ilke imza attığı yeni motoru ile daha ekonomik, daha güçlü ve daha çevreci olarak beklentilerin ötesine geçiyor. Üstelik yüzde 20’ye varan yakıt tasarrufu ve yüzde 17 daha az karbon salınımıyla Yeni Mitsubishi L200 hem kullanıcılarının cebini hem de çevreyi düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor. Paris-Dakar Rallisi’nde elde ettiği başarılar ile offroad performansını kanıtlamış Pajero’dan geliştirilen yeni 4 sürüş modlu 4×4 Super Select sistemi, sessiz motor ve yalıtım özellikleriyle Yeni Mitsubishi L200 üstün arazi performansı sağlıyor.

Mitsubishi Fuso Canter 8,5 Ton: Yakıtta cimri, yük taşımada bonkör
8,5 tonluk Mitsubishi Fuso Canter, hem yüksek tonajı hem de Canter’in kendini kanıtlamış yakıt ekonomisiyle sahibine daha fazla kazandırıyor. Üstün teknolojiyle üretilmiş sağlam ve hafif şasisiyle daha fazla yük taşıma avantajı sağlıyor. Farklı sektörlerin kullanım ve taşımada değişkenlik gösteren beklentilerine uygun olarak geliştirilen Canter TF B85 serisinde uzun şasi ve Duonic şanzıman seçenekleri de sunuluyor.

Bunları da beğenebilirsin