SSAB, John Deere’nin Onur Listesine Girdi

Katma değerli, yüksek mukavemetli çelik üretiminde dünyanın önde gelen şirketlerinden SSAB, John Deere tarafından “Ortak Düzeyinde Tedarikçi, Onur Listesi Tedarikçisi ve Yılın Tedarikçisi” olarak takdir edildi.

John Deere’nin Davenport, Dubuque LAve Thibodaux, LA’da bulunan operasyonlarının haddelenmiş farklı çelik plaka tedarikçisi olan SSAB, 2013 yılı için Ortak Düzeyinde Tedarikçi olarak takdir kazandı, Tedarikçi Onur Listesine alındı ve John Deere Mükemmeliyete Ulaşma Programında Yılın İnşaat ve Ormancılık Bölümü Tedarikçisi olarak ilan edildi.

Ortak düzeyi statüsü, Deere & Company’nin en yüksek tedarikçi derecesiyken, Onur Listesi statüsü, bir tedarikçi Ortak düzeyi derecesini art arda beş yıl elde edince veriliyor. Illinoisda yerleşik bir şirket olan Lisle, mükemmel kaliteli ürün ve hizmetin sağlanmasına olan adanmışlığın yanı sıra sürekli geliştirmeye yönelik bağlılığın takdir edilmesi onuruna seçildi. 18 Şubat 2014 tarihinde Davenport, Iowa’da düzenlenen resmi törenle şirket çalışanlarına takdir beyan edildi.

SSAB Americas bu tür prestijli ödülleri John Deere’den almaktan dolayı onur duyuyor” diyen SSAB Ticari Bölüm Başkanı Jeff Moskaluk sözlerini şöyle sürdürdü:Onlar kadar yenilik ve değer yaratmaya önem veren bir müşteriye sahip olduğumuz için minnettarız. SSABde sürekli geliştirmeye odaklanıyoruz ve John Deere’nin tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz.”

Mükemmeliyete Ulaşma programına katılan tedarikçiler yıllık olarak kalite, maliyet yönetimi, teslimat, teknik destek ve bir tepki verme ölçümü olan dalga boyu dâhil olmak üzere, pek çok önemli performans kategorisinde değerlendiriliyor. John Deere Tedarik Yönetimi, sürekli gelişimi teşvik eden bir tedarikçi değerlendirmesi ve geri bildirim sürecini sunmak için 1991’de bu programı oluşturmuştur.

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap