Sif Tarım Burtarım’da

SİF TARIM, JCB model iş makinaları ile 12-16 Ekim tarihleri arasında BURTARIM 2016 Fuarı’nda her yıl olduğu gibi büyük ilgi topluyor. Dünyanın önde gelen iş makinası üreticilerinden JCB’nin, tarıma uygun özellikler ile ürettiği makinaları ve ataşmanları ile fuarda boy gösteren SİF TARIM standında Teleskobik Yükleyiciler, Kazıcı-Yükleyiciler, Kompakt Ekskavatörler, Mini Yükleyiciler ve Belden Kırma Teleskobik Yükleyiciler bulunmakta. Birçok ataşman ve uygulamanın da sergilendiği SİF TARIM standına gelen ziyaretçiler hem makinalar ile ilgili bilgiler alırken, arazide çalışan makinaların çekilmiş videolarını da izleme imkanı buluyorlar. 3 farklı yeni modelin de sergilendiği standa ziyaretçilerin ilgisi büyük.

İlk kez sergilenen ve tanıtımı yapılan modeller 403 Mini Yükleyici, 3CX Compact ve 48Z-1 Kompakt Ekskavatör.

sif-tarim-3

JCB Lastik Tekerlekli Yükleyici serisinin en küçük modeli olan 403, çiftlik ve benzeri dar alanlarda erişim imkânı sunuyor. Birçok uygulamayı hızlı, verimli ve ekonomik olarak yapabilen 403 geniş ataşman seçenekleriyle çok yönlü bir makina.

JCB Kompakt Ekskavatör serisinin 5 ton kapasiteli modeli 48Z-1’de fuarda sergilenen ürünler arasında. Sıfır kuyruk dönüşü sayesinde oldukça üretken ve çevik olan model,  ekonomik ve güvenli olma özellikleriyle öne çıkıyor.

1953 yılından beri kazıcı-yükleyici pazarındaki pek çok yeniliği ve yenilikçi özelliği hizmet eden JCB’nin müşterilerinden gelen talepler sonucu ürettiği 3CX Compact modeli de fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Çalışma alanlarının daha dar hale geldiği günümüz koşullarında, yüksek performans sergilemek amacıyla tasarlanan 3CX Compact, yüksek manevra kabiliyeti, servo tip kazıcı kolları ve 3 vitesli hidrostatik şanzımanı sayesinde optimum üretkenlik sağlıyor.

Avrasya coğrafyasının en büyük buluşması niteliğindeki Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları 2016 yılında yine sektörün nabzının Bursa’da atmasını sağlayacak.

sif-tarim-5

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap