Petlas Yeni Ürünlerini Agroexpo’da Tanıttı

Petlas, İzmir’de bu yıl 11’incisi düzenlenen “Agroexpo Eurasia Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda” yeni ürünlerini tanıttı. Fuarda ilk kez görücüye çıkan Türkiye'nin en büyük römork lastiği IMF 18 ve Türkiye’nin en büyük ilaçlama lastiği TA 120 katılımcılardan büyük ilgi gördü. Fuarda ayrıca dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan NT 3 Tubeless römork lastikleri de tanıtıldı.

Petlas, 11 – 14 Şubat tarihleri arasında İzmir’de bu yıl 11’incisi düzenlenen “Agroexpo Eurasia Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı”nda, Türkiye’nin en büyük römork lastiği IMF 18, Türkiye’nin en büyük ilaçlama lastiği TA 120 ve dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan NT 3 Tubeless römork lastiklerini tanıttı.

Bölgenin en büyük tarım etkinliği olarak ön plana çıkan “Agroexpo Euroasia Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı” dört gün boyunca tarımsal mekanizasyon üreticileri ve zirai lastik kullanıcılarını bir araya getirdi.

Tarımın geliştirilmesine yönelik büyük projelerde üzerine düşeni yapan Petlas, tarım makinesi ve traktör üreticilerinin de orijinal ekipman olarak en çok tercih ettiği marka olmayı sürdürüyor. “Hassas Tarım” olarak adlandırılan çevre dostu, sürdürülebilir ve ekonomik tarımsal üretim teknolojileri geliştiren Petlas; amaca göre özelleştirilmiş, toprağa en az zararı veren, uzun ömürlü ve dayanıklı lastikleri ile tarımda verimi artırmak için çalışmalarına devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsin