Petlas Tarımda Verimliliği Arttırıyor

Türkiye’nin güvenli lastiği Petlas, uzun ömürlü ve dayanıklı zirai lastikleri ile Avrasya’nın en önemli tarım ve hayvancılık fuarı BURTARIM 2015’teki yerini aldı.

Yaptığı yatırımlarla her zaman üreticinin yanında olan Türkiye’nin lastiği Petlas, uzun ömürlü ve dayanıklı zirai lastikleri ile 13-17 Ekim 2015 tarihleri arasında BURTARIM 2015’teki (Bursa 13. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı) yerini aldı. Bursa Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve sektörün ulusal ve uluslararası devlerini bir araya getiren organizasyon, yılda yaklaşık 250 bin ziyaretçi ile bölgenin en önemli fuarı olarak dikkat çekiyor.

Petlas ile daha verimli tarım, daha bol kazanç
Tarımın geliştirilmesine yönelik büyük projelerde üzerine düşeni yapan Petlas, tarım makinesi ve traktör üreticilerinin de orijinal ekipman olarak en çok tercih ettiği marka olmayı sürdürüyor. “Hassas Tarım” olarak adlandırılan çevre dostu, sürdürülebilir ve ekonomik tarımsal üretim teknolojileri geliştiren Petlas; amaca göre özelleştirilmiş, toprağa en az zararı veren, uzun ömürlü ve dayanıklı lastikleri ile tarımda verimi artırmak için çalışmalarına devam ediyor. BURTARIM 2015’te modern tarımsal mekanizasyon aletleri lastiği, traktörlerin ilaçlama amacı ile kullandıkları lastik modellerini paydaşları ile buluşturan Petlas, üreticinin ihtiyaçlarına göre geliştirdiği yeni teknolojileri ile fuardaki yerini aldı.

Bunları da beğenebilirsin