New Holland Yeni Plazasını Nurdağı’nda Açtı

Kahramanmaraş ve İslahiye-Gaziantep’te New Holland’ı temsil eden Cahit Köse, Nurdağı-Gaziantep ile 3’üncü hizmet noktasını bölge çiftçisinin hizmetine sunuyor. Cahit Köse Nurdağı New Holland Plazası; satış, servis ve yedek parça hizmeti verecek.

Cahit Köse’nin 3’üncü hizmet noktası Köse Ticaret Cahit Köse, Nurdağı New Holland Plazası düzenlenen açılış töreni ile kapılarını açtı.

TürkTraktör’ün açık ara pazar liderliğini 7 yıldır sürdürdüğünü, bu başarıda satış ve satış sonrası teşkilatının payının büyük olduğunu vurgulayan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir açılış konuşmasında; “1976 yılından bu yana traktör alım-satımı yapan ve 23 yıldır New Holland bayisi olan Cahit Köse ile olan işbirliğimizi yeni plaza yatırımı ile pekiştiriyor olmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Bölgesinin ve ülkesinin geleceğine, tarıma, çiftçisine, markasına ve şirketine güvenerek ve inanarak bu yatırımı yaptıkları için başta Cahit Köse olmak üzere bütün Köse Ailesine şahsım, şirketim ve camiamız adına canı gönülden teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olmasını, hem Köse Ailesine, hem de çiftçilerimize bereket ve kazanç getirmesini dilerim” dedi.

Köse Ticaret Cahit Köse, Nurdağı New Holland Plazası; 3.500 m2 açık ve 2.700 m2 kapalı olmak üzere toplam 6.200 m2 alana kurulmuş durumda. Plazada New Holland marka traktörlerin satışı, servisi ve yedek parça hizmetleri verilecek.

Bunları da beğenebilirsin