New Holland İş Makineleri Tatbikat Turu

İş Makineleri Tatbikat Turu’nun Lüleburgaz etkinliğinde de diğer illerde olduğu gibi müşteri ve operatörleri sahada New Holland İş Makineleri ile buluşturan TürkTraktör; uzman ekiplerin de desteğiyle tüm ürünlerin sahada test edilip deneyimlenebildiği en uygun platformu sundu.

Kendileri için özel olarak hazırlanan parkurlarda New Holland iş makineleriyle test sürüşü yapan katılımcılar, Tarım Tipi Teleskopik Yükleyici, Nokta Dönüşlü Mini Yükleyici, Kazıcı Yükleyici ve Mini Ekskavatör başta olmak üzere bu ürünlerin tamamlayıcıları olan geniş ataçman serisini de tüm fonksiyonlarıyla kullanma fırsatı buldular.

1471518807_Etkinlik_Gorsel_5

Etkinlik TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir ile Volkan Tarım’dan İrfan Volkan ve Adnan Volkan’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; yıllardır traktör ve tarım makineleri için gerçekleştirilen ve her sene yoğun ilgi ile karşılanan saha tatbikatlarını İş Makinesi alanına da taşıdıklarını belirterek şunları söyledi: “Türkiye’de tarım sektörünün en çok tercih edilen markası New Holland olarak; iş makinaları sektöründe de varlığımızı TürkTraktör gücü, güçlü bayi ve satış sonrası ağı ile sahalara taşıdık. Yaklaşık bir ay önce Ağrı’da başladığımız etkinliklerimize, 20 Ağustos’ta Aydın’da son vereceğiz. 4.600 km’lik zorlu etabın sonuna gelirken yüzlerce müşterimize birebir ulaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Gittiğimiz her şehirde ilk gün kendi bayi çalışanlarımız ile ikinci gün müşterilerimiz ile bir araya geldik.  Ekip olarak çok çalıştık, çok yorulduk ama gördüğümüz ilgi nedeni ile yeni projelerin heyecanını duymaya başladık. Bu tatbikatlar ile makinelerimizi tanıtarak New Holland farkını ortaya koymak adına büyük fırsatlar yakaladık. Tüm bunlara ek olarak, müşterilerimizin misafirperverliği ile 10 farklı şehre konuk olduk; gördüğümüz özel ilgiden son derece memnun olduk. Her zaman olduğu gibi onlar ile bir araya gelerek onları dinledik, seneye daha iyi neler yapabiliriz için fikirlerini aldık ve yeni sektörde yeni dostlar edindik.”

 1471518807_Etkinlik_Gorsel_4

İrfan Özdemir “Lüleburgaz’da düzenlediğimiz tatbikatımızla da turumuzu tamamlamak üzereyiz ve gösterilen yoğun katılımdan dolayı da büyük mutluluk duymaktayız. Bölge çiftçilerimizin tarım tipi teleskopik yükleyicilere olan ilgisinden özellikle çok memnunuz. Tüm çiftçilerimiz için önem taşıyan, tarım, hayvancılık, elleçleme, farklı arazi işleri, büyük balyaların yüklenmesi gibi birçok işte kullanılan bu makinamız, çiftçilerimizin işlerini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca bugün burada bizi başarı ile temsil eden, bu güzel organizasyonu düzenleyen New Holland markamızı bölge müşterilerimiz ile buluşturan New Holland bölge bayimiz Volkan Tarıma ve bu etkinliğe katılan konuklarımıza, güçlü bayi teşkilatımıza, satış sonrası ekibimize ve emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Traktör iş kolunda olduğu gibi iş makinelerinde de bu tür aktiviteleri geleneksel hale getirerek müşterilerimizle sürekli bir arada olmayı hedefliyoruz”  diyerek sözlerini sonlandırdı.

2013 yılında kurulan New Holland İş Makineleri ağı, Türkiye’de 50’yi aşkın satış noktası ve yaygın servis ve yedek parça noktası ile New Holland standartlarına uygun en iyi ürün ve hizmetleri sunuyor. TürkTraktör, toplam 11 ili kapsayan ‘İş Makineleri Tatbikat Tur’u ile sahadaki gücünü de,  tüm sektöre bir kez daha gösteriyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap