New Holland Bursa Tarim Fuari’nda

New Holland, Bursa 14. Uluslararası Tarım Fuarı’ndaki standında sergilediği yüksek performanslı traktörleri, tarımsal ekipmanları, iş makineleri ve çiftçilerin hayatını kolaylaştıran teknolojik çözümleriyle yine göz doldurdu.

Toplam 2.380m²’lik alanıyla fuarın en büyük standı olarak ziyaretçileri karşılayan New Holland, standında New Holland T4 Bahçe Serileri ve New Holland T7 HD serisi  traktörleri ile çiftçilerin de farklı alanlaraki çalışmalarında hayatını kolaylaştıran iş makinelerini sergiledi.

New Holland standında bu yıl ilgiyle karşılanan bir diğer bölüm ise, New Holland PLMTM, Hassas Tarla Yönetimi çözümlerinin özel bir simülasyon ile ziyaretçilere birebir deneyimletildiği ‘Teknolojik Tarım Alanı’ oldu.

1476272086_t7_315_autocommand_hd_tier4b_15_436__2_

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir:

“Makine ve alet varlıkları arasında  48 bin 715 adet traktör bulunan Bursa, bizler için de en rekabetçi bölgelerden biri…”

Bursa Tarım 2016 Fuarı’nın bir değerlendirmesini yaparak sözlerine başlayan  İrfan Özdemir; 2015’te toplam 70 bin m²’lik bir alanda gerçekleştirilen Bursa Tarım Fuarı’nın kendileri için en önemli fuarların başında geldiğini söyledi.

“Marmara Bölgesi’nin önemli illerinin başında gelen Bursa; gelişmiş sanayisinin yanında, çok  verimli tarımsal topaklarıyla da ülkemiz tarımında ayrı bir yere sahip. Yenilikçi çiftçi profiliyle dikkat çeken Bursa, aynı zamanda Türkiye traktör satışlarının yaklaşık yüzde 3’ünü  gerçekleştiren çok önemli bir şehrimiz. TÜİK  2015 verilerine göre  makine ve alet varlıkları arasında 48 bin 715 traktör olan Bursa, Türkiye’deki en rekabetçi bölgelerimizden de biri.

 Son 5 yıla baktığımızda; Bursa’da her yıl  1.700 adetin üzerinde traktör satılmakta. TürkTraktör olarak bizim son 9 yılda Bursa’daki pazar payımız ise  hep %50’nin üzerinde gerçekleşmiş. Tüm bu özellikleriyle, bizler için ayrı bir yere sahip olan Bursa’da gerçekleştirilen böylesi önemli bir fuarda bu sene de yer almaktan dolayı çok mutluyuz.”

1476272104_new_holland2

 ‘Teknolojik Tarım Alanı’ndaki simülasyonu ile New Holland, ziyaretçilere teknolojik tarım dünyasını deneyimletti

İrfan Özdemir, tarım sektörünün gelişimine sunduğu yenilikçi tarım makineleri ve tarımsal çözümleriyle  New Holland’ın farkını Bursa Tarım Fuarı’nda da ortaya koyduğunu söyledi ve açıklamalarını şöyle tamamladı:

“Türkiye’nin lider traktör markası New Holland sahip olduğu öncü kimlik ve duruşunu; fuar boyunca gerek  fuarın en büyük alana sahip olan standıyla, gerekse de  burada sergilediği ürünlerle bir kez daha tüm ziyaretçilere yakından hissettirdi. Standımızda bağ ve bahçe uygulamaları için tasarlanmış her biri kendi alanının uzmanı  New Holland T4 Bahçe Serileri ve  tüm tarımsal faaliyetlere güçlü motoru ile cevap verirken; ekonomik bir kullanım da sağlayan New Holland T7 HD serisinin ürünleri ziyaretçilerden ciddi bir ilgi gördü.

Ancak bu yıl New Holland olarak en büyük farklılığı, Türkiye’de hassas tarım uygulamalarına yönelik olarak çiftçilerin hizmetine sunduğumuz New Holland PLMTM (Precision Land Management – Hassas Tarla Yönetimi) çözümlerimizin daha yakından tanınması ve deneyimlenmesi için oluşturduğumuz Teknolojik Tarım Alanı’ ile yaptık. Ziyaretçilerimiz, Hassas Tarla Yönetimi çözümlerinin nasıl çalıştığını, ne gibi bilgi, verilere ulaşılmasını sağladığını teknolojik ve çok özel bir simülasyon ile birebir deneyimlediler. Ziyaretçilerimiz bu çözümlerin verimlilik artışı, maliyetlerin düşürülmesi ve daha az yakıt kullanımı ile çevrenin korunmasına olan etkisini daha net görebildiler.”

NEW HOLLAND STANDINA SERGİLENEN ÜRÜNLER

 New Holland T4 Bahçe Serileri…

  • New Holland T4 F/N/V serisi traktörler kompakt dizaynı, tüm bahçe uygulamalarına cevap verebilecek model seçenekleri, üstün manevra kabiliyeti, 4 silindirli güçlü motorları ve daha pek çok üstün özelliği ile bahçe segmentinde yeni bir sayfa açıyor.
  • Bahçe traktörü denilince akıllara ilk gelen marka New Holland; yenilenen T4 F/N/V serisi traktörleri çiftçilerimiz ile buluşturuyor. 3 farklı ana seri ve yine her seride 78, 88 ve 97 HP güçlerinde 3 farklı model seçeneği ile çiftçilerimizin beğenisine sunulan T4 serisi bahçe traktörleri; darlığın önem kazandığı bağ uygulamaları için tasarlanmış T4V modeli, dar bağ ve bahçe uygulamaları için tasarlanmış T4N modeli, geniş ve aynı zamanda alçak kaporta dizaynına sahip T4F modeli ile Türk çiftçisinin hizmetinde.
  • New Holland T4 F/N/V serisi tüm modellerde yüksek tork değerlerine sahip 4 silindirli, çevreci motorlar standart olarak sunuluyor.
  • Tüm çalışma koşulları düşünülerek geliştirilen yeni 32 ileri 16 geri mekanik HI-LO transmisyon sayesinde tüm tarımsal faaliyetlere cevap verebilecek çalışma hızlarına ulaşılabiliyor.
  • New Holland T4 F/N/V serisi bahçe traktörleri güçlü motoru, tüm tarımsal faaliyetlere cevap verebilen transmisyonu, sağlam hidrolik sistemi ve ideal ölçüleri ile bahçe segmentindeki beklentilerinizi karşılamaya hazır.

 New Holland T7 HD

 

  • New Holland T7 HD serisi traktörler iki farklı model seçeneği, yeni ve modern tasarımı, güçlü motorları, tüm modellerde standart olarak sunulan Eko CVT transmisyonu ve daha pek çok özelliği ile beklentileri karşılamaya hazır.
  • New Holland T7 HD serisi; yüksek tork değerlerine sahip 6 silindirli common-rail motorları ile gücü ve ekonomiyi birleştiriyor.
  • Tüm modellerde standart olarak sunulan eko CVT sayesinde ekonomik bir kullanım gerçekleştirilirken 0,03 km/h gibi düşük hızlara tek bir tuşa basarak rahatlıkla ulaşılabiliyor.
  • Tüm modellerde standart olarak sunulan ön hidrolik kuyruk mili ve çift hızlı ön PTO, ön aks süspansiyonu T7 HD serisinin farkındalık yaratan özelliklerinden sadece bir kaçı.
  • Yeni T7 HD serisi; modern dizaynı, güçlü ve çevreci motorları, tüm tarımsal faaliyetlerinize cevap verebilen ve ekonomik bir kullanım sağlayan Eko CVT transmisyonu, yeni kabin tasarımı ile sınıfında fark yaratmaya şimdiden hazır.1476272130_new_holland3
Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap