MST Makina Burtarım’da yeni ekskavatörünü tanıttı

MST İŞ VE TARIM MAKİNALARI BURSA TARIM FUARINDA YENİ EKSKAVATÖRÜNÜ TARIM SEKTÖRÜ İLE BULUŞTURUYOR.

MST iş ve Tarım Makinaları Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı, ‘Yerli üretici olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ileri teknoloji ile donatılmış Ekskavatörlerimizle güçlü bir ürün gamına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 30 ton ve 22 ton sınıfında 2 ayrı ekskavatörü Gaziantep’deki üretim tesislerimizde üreterek, yurtdışına saha az dövizin çıkmasını sağlıyor, ülkedeki istihdamını arttırma hedefine koşuyoruz. Buna karşılık olarak ülkemizdeki müşterilerimiz de bize daha çok ilgi gösteriyor, her geçen gün ürünlerimize olan ilgi daha da artıyor.’ Dedi.

Aydın Karlı,‘ Ekskavatör geliştirilmesi sırasında, motor seçiminden hidrolik sisteme tüm komponentler dünya çapında markalardan seçildi. Bunun yanında kabin konforu ve ergonomi açısından kullanıcıya sınıfının en iyi deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Operatörlerimize, en zor koşullarda bile güvenli bir çalışma ortamı sağlayarak çalışması için özenle tasarladığımız kabin yapımızla uzun ve yorucu çalışmalarda sağlıklı bir çalışma ortamı sunmaktayız.’ Diye ifade etti.

Aydın Karlı sözlerine ‘Biz, MST paletli ekskavatörleri geliştirirken, sektörün ve müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda bom, arm, kepçe, yürüyüş takımları, alt ve üst şasi olmak üzere tüm konstrüksiyonlar ağır hizmet tipi olarak üretiliyor. Uzun paletler, makinelere çalışabileceği geniş bir platform sağlıyor ve aynı zamanda zemin basıncını dağıtarak makinenin ömrünü uzatıyor. Her bir palette dokuzar adet bulunan yürüyüş makaraları, dengeli bir operasyon sağlıyor. Hem M300 LC hem de M220 LC modellerinde kısa arm seçenekleri ve buna bağlı olarak değişik kapasitede kova seçenekleri mevcut. Bu sayede müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda makine kombinasyonları oluşturabiliyorlar. ST 52 çelikten üretilen yüksek mukavemetli kovalarda sürtünmeye maruz kalan yüzeylerde ise HARDOX çelik tercih ediliyor ‘ diyerek devam etti.

Aydın Karlı, ‘Ürettiğimiz Yeni 6 PLUS Serisi kazıcı yükleyiciler de müşteriler tarafından yüksek ilgi  görüyor. MST 6 Plus Kazıcı Yükleyiciler’de operatörün konforu ve ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen yeni kabin tasarımına artı olarak yenilenmiş klima ve kalorifer sistemi sayesinde sıcak ve soğuk havalarda kabin içerisindeki ısı operatörün istediği dereceye rahatlıkla getirilebiliyor. Operatör konforunun yüksek seviyede hissedilebilmesi için standart donanım olarak sunulan havalı süspansiyonlu operatör koltuğu, uzun ve yorucu çalışma sürelerinin operatör üzerindeki olumsuz etkileri en aza indiriliyor. Ayrıca diğer ürünümüz teleskobik yükleyici. MST olarak, Türkiye’nin ilk ve tek yerli teleskopik yükleyicisi üreticisi olarak 7 metreden 17 metreye kadar 7 çeşit modelde Teleskopik yükleyici üretimine Gaziantep’teki modern tesislerinde devam ediyor. Şimdi bu ürün grubuna powershift şanzımanlı yeni üyelerini ekliyoruz. Artık 18 metre erişim mesafesine ve 4 ton taşıma kapasitesine ulaşan yeni MST teleskopik yükleyici, farklı arazi koşullarında makinanın denge sistemini arttırması için müşteri talepleri doğrultusunda “SWAY” özelliği ekledi.’ diye ifade etti.

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap