Mitsubishi 3 Modeliyle Bursa’daydı

Temsa Motorlu Araçlar; Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

Temsa Motorlu Araçlar, 14 -18 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’na katıldı. Sektörün profesyonellerinin bir araya geldiği önemli buluşmada Mitsubishi ASX, Mitsubishi L200 4×2 pick-up ve Canter 8.5 ton kamyon modellerini çiftçilerin beğenisine sundu. Tüyap Bursa tarafından düzenlenen fuarda Temsa Motorlu Araçlar’ın Bursa Yetkili Satıcısı Sevtaş Otomotiv tarafından temsil edilen standı katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Mitsubishi ASX güvenilirlik sağlıyor

Üstün güvenlik özellikleri ile donatılan Mitsubishi ASX, darbe emici ve güçlendirilmiş RISE gövde yapısına sahip. ASX’de standart olarak sunulan güvenli fren sistemi (ABS), elektronik fren gücü (EBD), 7 hava yastığı (SRS), fren destek sistemi (BA), yokuş kalkış destek sistemi (Hill Start Assist System), ASTC (Aktif stabilite çekiş kontrol sistemi), acil durum stop sinyal sistemi (ESS) ve hız sabitleyici (cruise control) donanımları ile güvenirliğini kanıtlıyor. Mitsubishi ASX’de Invite ve Intense olarak adlandırılan iki farklı donanım seçeneği bulunuyor.

Mitsubishi L200 4×2 pick-up konforlu ve güvenli

Mitsubishi L200 zor ve ağır koşullarda çalışanların işlerini kolaylaştırırken üstün donanım özellikleri ile sürüş konforu da sunuyor. Kullanıcılarının hem iş, hem de özel kullanımla ilgili tüm beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan Mitsubishi L200, bir kamyonetin sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında konfor ve güvenlik özelliklerine sahip. Mitsubishi Motors’un altmış yıllık pick-up, yetmiş yıllık 4×4 teknolojisinin mirasçısı olan L200, RISE gövde yapısı ve darbe emici şasisi sayesinde rahatlıkla her türlü zorluğun üstesinden geliyor. L200’ler bir tonluk taşıma kapasitesi ile de her türlü işin ve yükün altından kolaylıkla kalkabiliyor

Yeni Canter’de otomatik şanzıman seçeneği mevcut

Sınıfının en düşük yakıt tüketimine sahip aracı olmayı başaran Canter, hafif kamyon sınıfında dünyada bir ilk olan Duonic çift kavramalı otomatik şanzımanı sunuyor. Duonic şanzımanlı Yeni Canter; performans, konfor ve kesintisiz hızlanma avantajlarının yanı sıra yakıt ekonomisi de sağlıyor. Duonic şanzıman sayesinde Yeni Canter yokuşlarda yüklüyken bile geri kaydırmıyor, sadece frenden ayak çekilerek gaza basmadan hassas yanaşma yapılabiliyor, eco mode seçeneği sayesinde daha düşük yakıt tüketimi sağlıyor. Duonic şanzıman eco mode seçeneğinde normal trafikte %2, sıkışık trafikte ek %8 oranında yakıt tasarrufu sağlıyor.

Bunları da beğenebilirsin