Massey Ferguson Gerçekleştireceği 7 İldeki Tarla Günlerine Devam Ediyor!

Massey Ferguson 65 – 160 BG arası, 5 farklı serideki traktör modellerini, 20 Eylül – 3 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek tarla günleri ile çiftçilerin beğenisine sunacak.

AGCO Türkiye Pazarlama Müdürü Özlem Aşçı, “Bu sene İki etap halinde gerçekleştirdiğimiz tarla günleri programının ikinci etabında Kastamonu, Samsun, Tokat, Adana, Osmaniye, Gaziantep ve Şanlıurfa’da çiftçilerimiz Massey Ferguson’un farklı modellerini deneyecek ve ürünlerimizin avantajlarını kendileri test etme imkanı bulacaklar” dedi. İlk etabın Nisan ayında Eskişehir, Nevşehir, Konya, İzmir, Manisa, Çanakkale ve Edirne illerini kapsadığını hatırlatan Aşçı, tarla denemelerinin traktör seçimindeki önemini vurguladı.

Massey Ferguson,  Tarla günlerine 50-75 BG arası MF 2600 serisi, 75-95 BG arası MF 4700 serisi, 110-130 BG arası MF 5600 serisi, 120-160 BG arası MF 6600 serisi ve 150-255 BG arası MF 7600 serisine ait traktör modelleri ile katılacak. Traktörlerin tarlada denenmesinin yanında gün boyunca sürecek aktiviteler ve eğitici programlar da katılımcılara eğlenceli bir gün vaat ediyor. Bunun yanında katılımcılar Massey Ferguson’un Tarla günlerindeki iş ortakları olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), Lassa, Bayer, EAS, APV, Castrol, Jain Sulama Sistemleri ve Maschio Gaspardo’dan uzmanlar ile görüşme sansını da yakalayacak.

Özlem Aşçı “Türkiye,  Massey Ferguson için Avrupa/Afrika/Ortadoğu bölgesindeki en büyük satış pazarını temsil ediyor. Şu anda parkta kullanılan her üç traktörün birinden fazlası Massey Ferguson markasına ait. Bu nedenle markamız için Türkiye büyük bir öneme sahip.  AGCO ve Massey Ferguson’un Türkiye’deki yatırımları da verilen öneme paralel olarak artarak devam ediyor. Bunun yanında bu yıl açılışını yaptığımız yeni ofis, yedek parça depo ve teknik eğitim merkezimiz ile Türkiye,  AGCO için bir yedek parça ve teknik eğitim merkezi haline de geliyor. Bursa fuarında lansmanını yapacağımız yeni Massey Ferguson markalı Biçerdöver, yem-hasat makinaları ve yeni traktör modellerimiz ile  ürün gamımız daha da  genişleyecek ve bu  şekilde çiftçilerimizin tarım makinaları ihtiyaçlarının tamamını karşılamayı hedefliyoruz.” diye ekliyor.

20160405_135549

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap