Massey Ferguson Edirneli Çiftçiler İle Buluşuyor

Massey Ferguson, 65 – 235 BG arası, 5 farklı serideki traktör modellerini, 5 Nisan – 20 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek tarla günleri etkinliğinde çiftçilerin beğenisine sunacak.

AGCO Türkiye Pazarlama Müdürü Özlem Aşçı Özel, “İki etap halinde gerçekleştirilecek tarla günleri programının birinci etabında Eskişehir, Nevşehir, Konya, İzmir, Manisa, Çanakkale ve Edirne’de çiftçilerimiz direksiyon başına geçip Massey Ferguson’un farklı modellerini deneyecek ve ürünlerimizin avantajlarını kendileri test etme imkanı bulacaklar” dedi.

Traktörlerin tarlada denenebiliyor olmasının traktör seçimi için en sağlıklı yol olduğunu ifade eden Özel, “Massey Ferguson tarla günleri çiftçilerimize bu imkanı vermek üzere 50-75 BG arası MF 2600 serisi, 75-95 BG arası MF 4700 serisi, 110-130 BG arası MF 5600 serisi, 120-160 BG arası MF 6600 serisi ve 150-255 BG arası MF 7600 serisine ait traktör modelleri ile katılacak. Traktörlerimizin tarlada denenmesinin yanında gün boyunca sürecek eğlenceli ve eğitici programlar da hazırladık. Bunun yanında çiftçilerimiz tarla günlerinde iş ortaklarımız olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), Lassa, Bayer, EAS, APV, Castrol, Jain Sulama Sistemleri ve Maschio Gaspardo’dan uzmanlar ile görüşme sansını da yakalayacak” dedi.

Özlem Aşçı Özel “Türkiye, Massey Ferguson için kilit öneme sahip ülke; markanın Avrupa, Afrika ve Ortadoğu bölgesindeki en büyük satış pazarını temsil ediyor. Şu anda parkta kullanılan her üç traktörün birinden fazlası Massey Ferguson markasına ait. Bunun yanında bu yıl açılışını yapacağımız yeni ofis, yedek parça depo ve teknik eğitim merkezimiz ile Türkiye, AGCO için bir yedek parça ve teknik eğitim merkezi haline de gelecek” dedi.

Özlem Aşçı Özel, programın ikinci etabının ise Ağustos-Eylül ayları arasında yine 7 şehir ile devam edeceğini belirtti.

Massey Ferguson Tarla Günleri kapsamında düzenlenen etkinlik Lüleburgaz ilçesinde, Edirne yolu 3. km’de, Torku tabelası yanında 19 Nisan 2016 Salı günü 10:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap