Maschio Gaspardo Grup, Egidio Maschio’nun Vefat Haberini Bildirdi

Maschio Gaspardo Grup, şirket kurucularından ve Yönetim Kurulu Başkanı Egidio Maschio’nun ani vefat haberini kamuoyuna bildirdi.

Geçtiğimiz günlerde kardeşi Giorgio Maschio ile beraber şirkete liderlik yapmak ve yönetmek üzere yeni bir yönetim ekibini göreve atamıştı.

Yönetim Kurulu ve Maschio ailesi, şirketin önümüzdeki yıllardaki gelişimini, pazar liderliğini ve bu bağlamdaki stratejik planların kararlılıkla yürütüleceğini belirtti.

Şirket CEO’su Massimo Bordi ise yanımladığı mesajda bu yolda kendisinin öğretileri ve görev bilinci her zaman kendilerine yol göstereceğini, ışık tutacağını belirterek, Egidio Maschio’nun kendi sözleri ile mesajını bitirdi: “Sempre avanti. Insieme si vince – Her zaman ileri. Birlikte güçlüyüz”.

Maschio Gaspardo Türkiye Ailesi de yayınladığı mesajda, “Bu acının bizleri daha fazla birleştireceğine ve çok daha fazla çalışarak başarılarımızı en üst seviyeye çıkaracağımıza olan inancımız tamdır. Kendisine Allahtan rahmet kederli ailesine ve tüm Maschio Grup çalışanlarına başsağlığı dileriz” cümlelerine yer verdi.

Bunları da beğenebilirsin