Mahindra Hisarlar Bursa Tarım Fuarı’nda çiftçilere yeni ürünlerini tanıttı

Mahindra Hisarlar, “Bursa Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda” 2018 yılında ürün gamına eklediği; Yatay Yem Karma Makinaları, Dikey Yem Karma Makinaları, Kauçuk tip diskaro, Ağır tip diskaro, Çekilir tip diskaro, Kültüvatör, Tarla Tipi İlaçlama makinaları ve yeni Silaj paketleme makinasını sergiledi.

İlk tarım makinaları Arge merkezi ile çiftçilere tarımın her alanında yenilikçi çözümler sunan Mahindra Hisarlar, “Bursa Tarım Fuarı’nda” mevcut ürünlerinin yanı sıra, 2018 yılı itibariyle geniş model seçenekleriyle ürün gamına eklediği; Yatay Yem Karma Makinaları, Dikey Yem Karma Makinaları, Kauçuk tip diskaro, Ağır tip diskaro, Çekilir tip diskaro, Kültüvatör, Tarla Tipi İlaçlama makinaları ve yeni Silaj paketleme makinasını sergiledi. Mahindra Hisarlar, yeni yükleyici tasarımına sahip SB1150PRO (1000 kg’lık) silaj paketleme makinasını yurtiçi ve yurtdışından gelen çiftçilere tanıttı.

Yatay ve dikey olmak üzere iki tipte sunulan Hisarlar Yem Karma Makinaları, hayvancılık işletmelerinde hayvanların beslenmesi için değişik yem tiplerinin homojen bir şekilde karıştırılmasını sağlıyor. Geniş model çeşitliliğine sahip olan uzun ömürlü Dikey Yem Karma Makinaları, dayanıklı ve ergonomik bir tasarıma ve standart hidrolik boşaltma kapağına, hidrolik yükleme kepçesine ve isteğe bağlı dijital tartım sistemine sahip.  Asılır ve çekilir tip modelleri bulunan ve 2 yıl üretici garantisi bulunan ürün yaygın ve tecrübeli servis ağı ve kolay ulaşılabilir yedek parçaları nedeniyle tercih ediliyor.

Düşük yakıt tüketimi ve homojen karışım imkânı sunan Yatay Yem Karma Makinaları ise sağlam bıçak yapısı, ağır hizmet tipi şasi özelliği ve güçlendirilmiş helezonları ile öne çıkıyor. Hassas ölçüm imkânı sağlayan tartı sistemi, ithal şanzıman ve isteğe bağlı çift taraflı boşaltma bandı seçeneği bulunan ürün, yaygın bayi ve servis ağına da sahip.

Bursa Tarım Fuarı’nda ziyaretçilere sunulan diğer bir ürün olan Hisarlar Tarla Tipi İlaçlama Makinaları ise 3 nokta askı sistemi ile traktöre bağlanan, katlanır kollara sahip, hidrolik asansörlü ve manuel modelleri ile çiftçilerin her ihtiyacını karşılamak üzere geliştirildi. Ürünün çeşitli model seçenekleri bulunuyor.