LELY Türkiye Operasyonu Yunanistan ile Genişledi

Türkiye piyasasında hızla büyüyen Lely, aynı zamanda kendi bölgesinde olan Yunanistan yönetimini de üstleniyor. Yunanistan’da açılan ilk Lely Center, Hollandalı süt sağım robotlarını Yunanlılar ile buluşturacak. Yunanistan’ın ilk Lely Center anlaşması bölgenin ve Türkiye’nin Genel Müdürü Jülide Ateş tarafından imzalandı.

Bir Milkplan Şirketi olan, Hellenic Süt Hayvancılığı Otomasyonları, Yunanistan’ın en önemli süt üretimi bölgesinin kalbindeki Selanik yakınlarında yer alıyor. Bu açılış; modernleşme ve ilerlemeyi teşvik etmek için süt hayvancılığı çiftliklerine yapılan yatırımlara ilişkin olarak, Yunan süt hayvancılığı sektöründe beklenen ekonomik geçişlerle aynı zamana denk geliyor. Ayrıca Yunanistan’daki süt fiyatları, AB bölgesindeki en yüksek fiyatlar.

Lely için Orient bölgesi, pek çok potansiyele sahip, gelişmekte olan bir piyasa. Yunanistan’daki Lely Center, Türkiye’de yer alan ve 5 bayisi ile bölgesel olarak faaliyet gösteren Lely Orient destek organizasyonu tarafından yönetilecek.

Tarım sektöründe benzersiz bir bayilik ağı olan franchise sistemi, Lely’nin hali hazırda 15 yıldır devam eden yenilikçi yaklaşımından doğdu. Lely, bugün sayısı neredeyse 180’i bulan uluslararası bayilik ağı sayesinde, süt hayvancılığı çiftçilerine süt sağım ekipmanlarını sunmakta.

20.000’den fazla kurulu robotuyla Lely filosu, dünyadaki en önemli filodur. Satış ve servis, bölgesel olarak hizmet vermekte olan Lely Center’lar tarafından sağlanmakta. Lely, süt hayvancılığı bölgelerinin kalbinde, her çiftçinin yakınında yer almakta ve yüksek kalite seviyesine sahip bir hizmet sunmaktadır. Lely aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki ağından gelen global bilgilerin ve deneyimlerin paylaşılmasını sağlıyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap