KOSGEB’İN KOBİ Büyük Ödülü NSK’nın Oldu

KOSGEB tarafından bu yıl 3. kez düzenlenen KOBİ ve Girişimcilik Yarışmasında Yılın Başarılı KOBİ Büyük Ödülüne ROTA markası için üretim yapan NSK Otomotiv layık görüldü. Törende NSK Otomotiv’in ödülünü Başbakan Ahmet Davutoğlu verdi.

KOBİ ve Girişimcilik Ödül töreni 29 Ocak 2015 günü Rixos Grand Ankara Oteli’nde düzenlenen tören ile sahiplerini buldu. Yılın Başarılı KOBİ Büyük Ödülünü alan NSK Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Yavuz Kazangil, “65 yıldan bu yana üç nesildir büyüyen ve bugün 100’e yakın ülkeye ihracat yaparak sektöründe dünyada önde gelen firmamızın bu ödüle layık görülmesi bizleri mutlu etmiştir. Faaliyetlerimizi artırarak sürdüreceğiz” dedi.

Törende konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu KOBİ’lere 5 başlıkta müjde verip yeni destek programlarını açıklarken, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık da KOBİ’lere yönelik çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Bursa Milletvekilleri Mustafa Öztürk, Hüseyin Şahin, Bedrettin Yıldırım ve Canan Candemir Çelik ile BTÜ Rektorü Prof. Dr. Arif Karademir’in de katıldığı törende, KOSGEB Bursa Bölge Müdürü Ahmet Akdağ ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bursa İl Müdürü Latif Demir de hazır bulundu.

Bunları da beğenebilirsin