JCB Vinç Firmaları İle Buluştu

Sif İş Makinaları, distribütörlüğünü yaptığı JCB markasının 17 ve 20 mt kapasiteye sahip iki teleskobik yükleyici modeli ile, Akdeniz Bölge Bayi Antmak İş Makinalarının tesisinde LOADALL Müşteri Günü etkinliği düzenlendi.

Bölge müşterileri tarafından merakla beklenen etkinliğine ilgi ve katılım yoğundu. Antalya merkezin yanı sıra Isparta, Fethiye ve Alanya bölgesi müşterileri de organizasyona katıldı. Etkinlik inşaat sektörünün yanı sıra, vinç işletmeleri ve endüstriyel sektörlerde faaliyet gösteren firmaların da ilgisini çekti. Organizasyon sırasında yapılan gösterilerde, makinenin sağlayacağı tüm avantajlar ve sunduğu güvenlik sistemleri detaylı olarak anlatıldı.

Dünya’da her 3 kişiden 1’inin JCB Loadall tercih ettiğine değinen Teleskobik Yükleyiciler ve Endüstriyel Ürünler Müdürü Mustafa Çağa sözlerine şu şekilde devam etti.

“İnsan ihtiyaçlarının, beklentilerinin artması ve hızla gelişen teknolojinin yardımı ile işlerimizi daha konforlu ve güvenli hale getiren iş makineleri, günümüzde varlığını arttırmaya devam etmektedir. Eskiden rekabette çok kullanılan ‘ Büyük balık, küçük balığı yutar’ cümlesi şimdilerde yerini zamanın ne kadar önemli olduğunu vurgulayan ‘ Hızlı balık, yavaş balığı yutar’ cümlesi ile değiştirmiştir. Teleskobik yükleyiciler de işletmemize hız katan, zamanı verimli kullanmamızı, güvenli iş yapmamızı sağlayan makinelerdir. Kullanım alanlarının oldukça geniş olmasına rağmen, müşterilerimiz kendi fikirlerini katarak talep ettikleri, geliştirdikleri ataşmanlar ile kullanım alanlarını daha da arttırmaktalar.

yeni-3

Tarım sektöründe; pamuk, çırçır, hayvan çiftlikleri, yem işlemleri v.b. inşaat sektöründe; toplu konut projeleri, avm projeleri, inşaat malzemesi üreticileri ve tedarikçileri, endüstriyel sektörlerde; vinç firmaları beton santralleri, tekstil firmaları, döküm tesisleri, geri dönüşüm tesisleri v.b. sektörlere 1,5 ton 4 metreden 4 ton 20 metreye kadar 30’dan fazla modelimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz.

High-Spec diye tabir ettiğimiz, en üst donanımlar ile makinelerimiz getirmekteyiz. Makinelerimizi oluştururken müşterilerimizin daha sonra ihtiyacı olabileceğini düşündüğümüz özellikleri de makinelerimize dâhil etmekteyiz. Geniş servis ağımız ve yedek parça bulunabilirliğimiz konusunda her zaman olumlu yorumlar almaktayız. %85 – 95 oranın JCB üretimi Loadall’ların özellikle motor, aks, şanzıman gibi ana komponentlerin, JCB tarafından üretiliyor olması makine dizaynına yansımaktadır. Bu durum JCB’nin otomotiv konforuna sahip, operatörü yormayan, kullanımı ve servis erişimi kolay ve en iyi görüş açısına sahip makineler üretmesini sağlamaktadır.

Müşteri günleri etkinliklerinde müşterilerimiz makinelerimizi yakından tanıma ve kullanma imkânı bulmaktalar, diğer markalar ile bizim ürünlerimizi kendileri karşılaştırmaktalar. Bu sene yapmış olduğumuz tüm müşteri günleri etkinliklerini çok verimli geçirdik. Müşterilerimiz artık bizi sizin 17 mt Loadall veya 20 mt Loadall ne kadar diye aramaktalar. Biz makinemizi anlatmaya başlamadan, bizden önce makine hakkında sevdiği yanları anlatmaya başlayan müşterilerimiz var. Bu bizi çok mutlu etmektedir. Müşterilerimiz ile birlikte biz büyük bir aileyiz. Etkinliklerin müşterilerimiz ile bize karşılıklı fayda sağladığına inanıyoruz. 2017 yılında daha genişletilmiş ve farklılaştırılmış şekilde organizasyonlarımız, etkinliklerimiz ile müşterilerimiz ile birlikte olacağız.”

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap