Jcb 540-200 Loadall Düzce’de ses getirdi

2015 yılında Türkiye teleskobik yükleyici pazarındaki yerini alan dünyanın ve Türkiye’nin ilk ve tek rotasyonsuz 20 metre erişimli teleskobik yükleyicisi JCB Loadall 540-200’ün tanıtımları 2016 yılı boyunca da devam etti.

JCB’nin Türkiye’deki satış ve pazarlama faaliyetlerini 40 yılı aşkın süredir başarı ile yürüten STFA grup şirketlerinden SİF İş Makinaları tarafından düzenlenen müşteri günlerinin sonuncusu, Düzce’de bulunan Türkiye’nin ilk teleskobik yükleyici durağında gerçekleştirildi. 17-18 Kasım 2016 tarihlerinde düzenlenen aktivitede 20 metre erişimli 540-200 modelinin yanı sıra 14 metre erişimli 540-140 ve 17 metre erişimli 540-170 modellerinin de tanıtımı yapıldı.

Üçü de kendi sınıflarında dünya lideri olan bu JCB modellerine müşterilerin ilgisi hayli yoğun oldu. Makinaların performansını, dönüş kabiliyetini, konforunu ve gücünü gözler önüne seren gösteriler, operatörler tarafından övgüyle karşılandı.JCB LOADALL 540-200 Tanıtım Günleri Düzce (2) Etkinlik süresince makinaları her koşulda test etme imkânı bulan operatörler, JCB LOADALL’lara tam puan verdi.

Düzce’den müşteri günleri etkinliğinin düzenlenmesi ile ilgili çok fazla talep geldiğini  belirten  SİF İş Makinaları Teleskobik Yükleyiciler ve Endüstriyel Ürünlerden sorumlu Ürün Müdürü Mustafa Çağa, Türkiye’nin ilk teleskobik yükleyici durağındaki ilk etkinliği gerçekleştirmekten duydukları mutluluğu dile getirirken ‘Düzce’li müşterilerimiz, özellikle 540-200 model teleskobik yükleyicilerimizi çok merak ediyorlardı ve ancak İstanbul Orhanlı’da bulunan Genel Müdürlük tesisimize gelerek makinayı görebilme imkanı bulabiliyorlardı. Burada düzenlenen bu etkinlik sayede müşterilerimiz, makinaları kendi alanlarında, çalışma şartlarında test etme imkânı bulabildiler’ dedi. Her türlü zor koşul için makinayı zorlamaları için müşterileri teşvik ettiklerinin altını çizen Çağa, “Makinalarımızı mümkün olduğunca zorlamalarını rica ettik kullanıcılardan. Sonuçta bir yatırım yapacaklar ve bu makina ekmek tekneleri olacak.” dedi.

Organizasyonda gerçekleştirilen gösteri ve demoların dışında JCB Loadall modellerinin teknik özellik ve üstünlükleri de katılımcılar ile paylaşıldı;JCB LOADALL 540-200 Tanıtım Günleri Düzce (4) 540-200 EN 15000 güvenlik sistemi, 540-200’e özgü rejeneratif hidrolik sistem, hidrolik olarak makina içerisinden ataşmanları değiştirebilme özelliği, ‘Side-Shift’ olarak tabir edilen forklift çatalının sağa-sola kaydırılabilmesi, 4×2 sürüş modu özelliği, ön cam ve tavan cam koruma barlarının sağlayacağı faydalar, operatörler tarafından çok pozitif yorumlar aldı.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap