İzmir Agroexpo 2016 Fuarı’nda Gözler ‘New Holland’ Standındaydı

New Holland, 11-14 Şubat 2016 tarihlerinde İzmir’de bu yıl 11. kez düzenlenen Agroexpo 2016 – Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda sergilediği traktör ve öncü teknolojik tarımsal çözümleriyle gövde gösterisi yaptı.

Yeniliklerin öncüsü ve çiftçilerin her alanda gücüne güç katan New Holland, AGROEXPO 2016, 11. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda sergilediği güçlü ve teknolojik tarım makineleri ile çiftçilerin hayatını kolaylaştıran çözümleriyle yine göz doldurdu.

Fuarı ve New Holland marka tarım, iş makineleri ve çözümlerini değerlendiren TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; “Tarım sektörünün gelişimine sunduğu yenilikçi tarım makine ve tarımsal çözümlere imzasını atan New Holland; verimli ve yüksek performanslı traktör ve çiftçilerimizin hayatını her anlamda kolaylaştıran teknolojisiyle; AGROEXPO 2016, 11. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda da farkını ortaya koydu. New Holland; fuar boyunca standında sergilediği ve katılımcılara tanıttığı T8 serisi traktörleri ve uydu destekli hassas tarım uygulamalarıyla çiftçilerimize çalışmalarının her adımında yanlarında olduğunu bir kez daha gösterdi.” dedi.

Yenilenmiş Görüntüsü ve Sürekli Değişken CVT Transmisyonu ile New Holland’ın Amiral Gemisi: T8

Çiftçilerin en çok tercih ettiği traktör New Holland, CVT transmisyonuna sahip Yeni T8 Auto CommandTM serisi traktörleriyle çiftçilere konforu, ekonomiyi ve verimliliği bir arada sunuyor. Nominal olarak 280 beygirden 380 beygire kadar 4 farklı modeli bulunan T8 AC serisi, güç artışı ile birlikte 435 beygire kadar çıkabiliyor. Maksimum olarak 1850 Nm tork üretebilen verimli 8,7 litre hacminde FPT motoru, yalnızca SCR katalizör kullanarak yakaladığı Tier 4B egzoz emisyon değeriyle; gücü, ekonomiyi ve çevre dostu olmak gibi özellikleri bir traktörde birleştiriyor.

Traktörün en önemli özelliklerinden biri, sürekli değişken, sınırsız vitese sahip, kademe ve vites geçişi bulunmayan, sarsıntısız ve dayanıklı CVT transmisyonu. Bu transmisyon sistemi sayesinde debriyaj kayıpları ortadan kaldırılırken, motordan alınan güç, maksimum verimlilikle toprağa aktarılıyor. Böylece yakıttan, zamandan ve iş gücünden en yüksek oranda tasarruf sağlanıyor. Standart olarak sunulan ön aks süspansiyonu, uydu destekli otomatik dümenlemeye hazır kullanımı, konforlu sessiz kabini, led aydınlatmaları ve birçok özelliği ile Yeni T8 Auto CommandTM serisi çiftçilerin tarlalarındaki en güvenilir iş ortağı oluyor.

New Holland’ın Uydu Destekli Hassas Tarım Sistemleri ile teknoloji tarım ve çiftçinin hizmetinde

New Holland verimliliğin, konforun ve ekonominin simgesi olan Uydu Destekli hassas tarım uygulamaları ile pazarın teknoloji öncüsü olmaya ve en yeni teknolojileri çiftçilerin hayatını kolaylaştırmak adına sunmaya devam ediyor. Ürün gamında EZ-Guide 250TM, FM 750TM ve FM 1000TM modelleri ile 3 farklı sistemi bulunan New Holland böylelikle, her bütçeye göre en uygun çözümü sunuyor.

Giriş seviyesinde olan EZ-Guide 250TM sistemi düşük hassasiyette düzeltmeler gerektiren tarımsal faaliyetlerinde destek almak isteyen ve kalite beklentileri yüksek olan çiftçiler için ideal ve en ekonomik çözümdür. Harici anten takarak traktör & ekipman iş genişliği hassasiyeti arttırılarak, hata payı 15-20cm’ ye kadar düşürülür.

FM 750TM çok fonksiyonlu uydu destekli dümenleme sistemi, daha fazlasını isteyen çiftçilerin tercihi oluyor. Kullanılan uyduya göre 2,5cm ile 20cm arasında çalışabilme hassasiyetine sahip FM 750TM manuel dümenlemenin yanı sıra EZ-PilotTM veya AutopilotTM kullanarak otomatik, eller serbest dümenlemeyi destekliyor. Bu teknoloji sayesinde çiftçiler kusursuz çizilerde çalışarak maksimum verim elde edebiliyor.

En yüksek performansa sahip FM 1000TM uydu destekli dümenleme sistemi çok geniş fonkisyon aralığı ile tüm tarımsal işlemlerde çiftçinin en büyük destekçisi. Ayrıca ikinci anten girişi sayesinde ekipman kontrolü sağlanabiliyor. Aynı FM 1000TM sistemini kullanan farklı traktörler arasında anında ve kablosuz bilgi transferi gerçekleştirilebiliyor. Kullanılan uyduya göre 2,5cm ile 20cm arasında çalışabilme hassasiyetine sahip FM 1000TM Manuel dümenlemenin yanı sıra hem EZ-PilotTM hem AutopilotTM otomatik, eller serbest dümenlemeyi destekleyen bu sistem ile çiftçiler kontrolü uydulara bırakarak verimliliklerini en üst düzeye çıkartıyorlar.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap