Evcil Hayvanlarınız Pet Sigortasıyla Koruma Altında

En sevdiğimiz dostlarımız olan hayvanlar için düşünülmüş sağlık poliçesi artık hizmete sunuldu. Yalnızlığımızı paylaştığımız, en masum ve şirin dostlarımız olan kedi ve köpeklerin sağlığı için düşünülen Pet Sigortası artık evcil hayvan sahiplerinin hizmetinde.

Evcil hayvan sahiplerine özel Pet Sigorta Acil Vakalar Sağlık Sigortası poliçesi hazırladıklarını belirten Kuzey Sigorta Genel Mdürü Derya Gülgeç Bu poliçe ile “Evcil hayvan sahiplerinin, anlaşmalı veteriner hekimlere başvurduğunda hayvanlarında ortaya çıkabilecek tedavi masraflarının yıllık 5 bin TL’ye kadar karşılanmasını sağlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Sağlık güvencesi onlarında hakkı
Evcil hayvanlarınızın hastalıkla ilgili acil durumlarında en yakın anlaşmalı veteriner kliniklerine başvurmanız halinde oluşacak tedavi giderleri teminat limitleri dâhilinde karşılanıyor.

Pet Sigortayı, aşıları tamamlanmış olan 6 aydan büyük 8 yaştan küçük olan tüm ırk ve cinsiyetteki kedi ve köpekler için yapılabileceğini söyleyen Kuzey Sigorta Genel Müdürü Derya Gülgeç, “Teminat kapsamında yer alan acil durumlarda size en yakın anlaşmalı veteriner kliniklerine başvurmanız halinde oluşacak tedavi giderleri teminat limitleri dâhilinde sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır” dedi.

Pet Sigorta teminatıyla kedi ve köpeğinizin olası kazalara ve hastalanmalara karşı ayakta ve yatarak tedavi masrafları ile tedavinin gerektirdiği ameliyat masrafları Kuzey Sigorta tarafından karşılanıyor. Pet Sigortası hakkında konuşan Kuzey Sigorta Genel Müdürü Derya Gülgeç, “Veteriner kliniğine giderek, poliçe ile birlikte gönderilen mikroçipin uygulamasının yapılması gerekmektedir. Anlaşmalı veteriner kliniklerin mikroçip uygulaması ücretsiz yapılmaktadır. Teminat kapsamı dâhilinde ortaya çıkan tedavi masraflarının tamamı Pet Sigorta tarafından ödeniyor” şeklinde konuştu.

Bunları da beğenebilirsin