En yenilikçi ve modern ürünleri Türk çiftçilerine sunuyoruz

TürkTraktör olarak 2016 yılını rekor bir satışla kapattık. TürkTraktör’ün 2016 yılı boyunca yurt içi pazarda yaptığı toplam satış ise 33  bin 605  adede ulaştı. Gelişen teknolojilerle donatılmış ürünlerimizi Türk çiftçileriyle buluşturmaya devam ediyoruz. 2017 yılında da hedeflerimizin gerçekleşeceğini düşünüyoruz. Konya bölgesi 2016 yılında biraz kuraklık yaşadı ancak bu yılki yağışlarla daha verimli bir noktaya geleceğini umuyoruz. Tarımın kalbi diyebileceğimiz bu bölge için beklentilerimiz oldukça yüksek.

Bu yıl da New Holland ailesi olarak, Konya Tarım Fuarı’nda tüm müşterilerimizle birlikte güzel bir fuar geçiriyoruz. Yeni ürünlerimiz, yeni traktörlerimiz ve ekipmanlarımızla birlikte çözüm odaklı önerilerimizi çiftçilerimizle buluşturuyoruz. Bu yıl fuarda traktör ailemizin en yeni üyesi olan ‘TR5 Serisi’nin tanıtımını gerçekleştirdik. New Holland standında sergilenen ürünler arasında New Holland TT4.75 ve New Holland T7 serisi traktörler; tarım ekipmanları tarafında ise New Holland Big Baler Plus Serisi büyük balya makineleri, yeni New Holland FR Forage Cruiser Serisi Kendi Yürür Yem Hasat Makineleri, TürkTraktör Markalı Mısır Hasat Tablaları ve TürkTraktör Markalı Hububat Ekim Makineleri yer aldı.

New Holland TR5 serisi, TR5.105 ve TR5.115 olmak üzere 107 ve 114 beygir gücünde 2 yeni model ile Türk çiftçisinin hizmetine sunuluyor. 24 ileri – 24 geri transmisyon sistemi sayesinde birçok tarımsal işin üstesinden daha az işçilik ve daha kısa sürede kolaylıkla gelebilen TR5 serisi, konforlu kabin yapısı ile uzun süreli çalışmalara da teşvik ediyor. TT4.75 modeli ise 4 silindirli, 75 HP gücünde, turbo-intercooler donanıma sahip ve TürkTraktör Fabrikalarında üretilen yerli motoru ile sunduğu yüksek performans sayesinde tüm işlerin üstesinden kolaylıkla gelmeyi sağlıyor. Bu ürün, Türk çiftçisinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlandı. Kısa zamanda ihracat çalışmaları da başlayacak.

Fuarda ayrıca 80 cm uzatılmış balya odası ve güçlendirilmiş pistona, en ağır şartlarda bile daha uzun kullanım ömrü sunan güçlendirilmiş şaseye ve yeniden pozisyonlandırılmış aksa sahip Yeni New Holland Big Baler Plus Serisi Büyük Balya Makineleri ve Yeni New Holland FR Forage Cruiser Serisi Kendi Yürür Yem Hasat Makineleri’nin tanıtımını da yaptık. Bu ürünlerimiz de oldukça ilgili gördü. New Holland olarak en yeni ürünlerimizi Konya’da çiftçilerimiz ile buluşturuyoruz.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap