EİMA International’a 2016’da Asya’dan Katılım Artacak

Tarım makina ve ekipmanları fuarı 2016 etkinliği Pekin ve Şangay’da tanıtıldı. Bolonya’daki İtalyan Ticaret Ajansı, EIMA International’da teknolojilerini sergilemek için başvuran Çinli üreticilerin seçiminde, Çin’den gelen iş adamı heyetlerinin organizasyonunda destek verecek.

9-13 Kasım tarihlerinde Bolonya’da gerçekleşecek fuarın Asya tanıtım turu, biri Pekin’de diğeri Şangay’da olmak üzere iki konferans ile devam etti. 19 Ocak’ta Pekin’de gerçekleşen toplantı İtalyan Ticaret Ajansı tarafından organize edildi.

Büyükelçi Sekui, 60’dan fazla ülkeyi temsil eden basın mensuplarına yaptığı açıklamada; iki ülke arasındaki uzun geçmişi ve işbirliğini hatırlattı. Tarımın dünya ekonomisi ve toplumları için stratejik bir öneme sahip olduğunu aktaran Sekui, İtalyan girişimlerinin ve teknolojilerinin Çin’in tarımsal projelerdeki gelişimini destekleyebileceğini ifade etti.

Şangay’da düzenlenen ikinci konferans Bologna Fiere China tarafından düzenlendi. 20’den fazla sektör medyası üyesi ve Çin’deiş ortaklıkları arayan İtalyan üreticilerinin temsilcileri konferansa iştirak etti. FederUnacoma Etkinlik Direktörü Marco Acerbi , 2014 etkinliğinde 235 bin m2’lik alanda gerçekleşen fuarın bu yıl 1900 üreticinin katılımıyla 375 bin m2’lik alanda gerçekleşeceğinin altını çizdi. Ayrıca 2014 yılında Çin’den 1300 iş adamının fuara katıldığını, İtalyan Ticaret Ajansı’nın katkılarıyla bu yıl fuara katılan Çinli iş adamı sayısının daha da artacağını beklediklerini ifade etti.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap