DenizBank’tan 10 Üreticiye Tümosan Traktör Hediye

DenizBank, 31 Mayıs – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında Üretici Kart’ını kullanan 10 müşterisine 2014 model Tümosan marka traktör kazanma fırsatı sunuyor. Anlaşmalı iş yerlerinden yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişe bir çekiliş hakkı verilecek.

DenizBank; tarımsal üreticiye destek vermeye devam ediyor. DenizBank bu kapsamda düzenlediği Milli Piyango İdaresi kampanyası kapsamında 31 Mayıs – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında Üretici Kart’ını kullanacak 10 müşterisine 2014 model Tümosan marka traktör kazanma fırsatı sunuyor. Üretici Kart sahibi tarımsal üreticilerin 31 Ekim 2014’e kadar tek seferde 100 TL ve üzeri tutarında mazot, gübre, yem, zirai ilaç, tohum, fide gibi tüm tarımsal girdi satışı yapan anlaşmalı bayilerden yapacakları tarımsal girdi harcamalarına çekiliş hakkı veriliyor. Kampanya sonucunda 7 Kasım 2014 tarihinde yapılacak çekilişle belirlenecek talihliler 2014 model 4155 2 WD ROLLBARLI Tümosan marka traktör kazanacak.

DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, yeni kampanyaları ile ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Üretici Kart’ın 10. yıl etkinlikleri kapsamında tüm Türkiye’yi kapsayan yolculuğumuza heyecanla devam ediyoruz. Bunun yanı sıra 450 bini aşkın üreticiye 12 bin üye iş yerinde tarımsal girdi alımlarında avantajlar sağlayan Üretici Kart’ımızın 10. Yılında 10 üreticimize 2014 model Tümosan marka traktör hediye ediyoruz. Özel bankalar arasında tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran banka olarak sektöre verdiğimiz toplam kredi tutarı 3,5 milyar TL’yi aştı. DenizBank olarak öncü uygulamalarımızla tarımsal üreticilerimizin hayatını kolaylaştırmaya ve yeni fırsatlar sunmaya devam edeceğiz. Üreticilerimizi, Üretici Kart’larını avantajlı alışveriş kampanyalarımızda kullanarak son model Tümosan traktör sahibi olmaya çağırıyoruz.”

Bunları da beğenebilirsin