DenizBank ve Eurodrip, Damla Sulamada İşbirliği Yaptı

DenizBank’ın sulama ekipmanları sektörünün önde gelen firmalarından Eurodrip Damla Sulama San. ve Tic. A.S. ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, üreticiler Eurodrip ve bayilerinden yaptıkları sulama ekipmanı alımlarında DenizBank’tan uygun koşullarda ekipman kredisi kullanabilecekler. Eurodrip’in ürettiği sulama ekipmanlarını Üretici Kart ile satın alan üreticiler ayrıca 3 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajından da faydalanabilecekler.

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde yoğun faaliyetleri ve sektöre sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sırada bulunan DenizBank, Üretici Kart ve tarım kredileri ile üreticiye sunduğu avantajları hayata geçirdiği işbirlikleri ile zenginleştiriyor. DenizBank bu kapsamda damla sulama ekipmanları sektörünün önde gelen firmalarından Eurodrip ile işbirliği gerçekleştirdi. Bu anlaşmaya göre üreticiler Eurodrip ve bayilerinden Üretici Kart ile yaptıkları sulama ekipmanı alımlarında 3 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajından yararlanabildikleri gibi DenizBank’tan uygun koşullarda ekipman kredisi de kullanabilecekler.

“Sektörel uzmanlığımız ile üreticinin her türlü ihtiyacına yanıt verebiliyoruz”

DenizBank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, Eurodrip ile önemli bir işbirliği yaptıklarını, üreticilere sağladıkları avantajların artmasından mutluluk duyduklarını belirtti. Sun sözlerine şöyle devam etti: “Tarım alanına yaptığımız büyük yatırımlar ve çiftçilerimize tanıdığımız olanaklarla, özel sektör bankaları arasında sektörün şampiyon konumumuzu sürdürüyoruz. Bize duydukları güvenle DenizBank’ı bu önemli konuma taşıyan çiftçilerimizin her zaman yanında yer alıyor, uluslararası rekabetçi güçlerini artırmak hedefiyle çalışmalarımızı, işbirliklerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda Eurodrip ile hayata geçirdiğimiz işbirliği ile üreticimize sulama ekipmanı alımında kolaylık sağlarken, DenizBank avantajlarıyla daha rahat buluşmalarını sağlıyoruz. Önümüzdeki dönemde de üreticilerimiz için yeni kampanyalarımız ve uygulamalarımız olacak. DenizBank’ın Tarım Bankacılığı alanındaki farklılığını daha fazla çiftçimizle paylaşmaya, ülkemiz ekonomisi için stratejik olduğuna inandığımız tarım sektörüne finansal destek vermeye devam edeceğiz. Tüm üreticilerimizi Deniz’in ayrıcalıklı dünyasından yararlanmaya davet ediyorum.”

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Eurodrip Damla Sulama San. ve Tic. A.Ş. CEO’su Arkın Demir şunları kaydetti; “Eurodrip olarak modern tarıma ve sulamaya katkı yapmaya devam ediyoruz. DenizBank ile yapılan anlaşmayla çiftçilerimiz damla sulama ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecekler. Bu sayede hem ürünlerinde %30’lara varan rekolte artışı olacak hem de su ve gübre kullanımında da önemli ölçüde tasarruf sağlanacak. Çiftçilerimiz, ülke genelinde faaliyet gösteren 400’ü aşkın bayimiz aracılığıyla bu özel kredilerden faydalanabilecekler.”

Bunları da beğenebilirsin