DenizBank, “Grand Stevie” Ödülünü Aldı

Stevie Awards tarafından düzenlenen “Awards for Sales and Customer Service”te, en değerli firmalara verilen “Grand Stevie” ödülünü kazanan DenizBank, toplamda 20 ödüle layık görüldü.

Finansal hizmet sektörünün bankacılık yönetimi alanında dünya çapında en saygın kurumlarından ABD merkezli Bank Administration Institute (BAI) ve ABD Bankalar Birliği (ABA) tarafından 2014 yılında “Dünyanın En İnovatif Bankası” seçilen DenizBank, uluslararası platformlardaki bu performansını kazandığı prestijli ödüllerle 2015 yılında da taçlandırmaya devam ediyor.

DenizBank, iş dünyasının küresel ölçekte en itibarlı ödül organizasyonlarından Stevie Awards tarafından satış ve müşteri hizmetleri alanında verilen “Awards for Sales and Customer Service” yarışmasında kazandığı 20 ödülle elde ettiği başarılara bir yenisini daha ekledi.

DenizBank, İletişim Merkezi, CRM ve Müşteri Memnuniyeti Grubu, Ürün ve Porföy Yönetimi, Direkt Satış, Telefonda Satış hizmetleri ile dünyada 65’ten fazla ülkeden 2.000’in üstünde kurumun 9.000’den fazla ürün ve proje ile rekabet ettiği yarışmada 6’sı altın, 6’sı gümüş ve 7’si bronz olmak üzere 19 ödüle layık görülerek önemli bir başarıya imza attı.

Jüri tarafından verilen yüksek puanlar ile sadece en değerli firmalara verilen Grand Stevie ödülünü de kazanan DenizBank, toplamda 20 ödülün sahibi oldu. Banka aynı zamanda 6 altın madalya ile tüm katılımcılar arasında tek ülkedeki faaliyetleri ile en fazla altın madalyayı kazanan kurum olma başarısını da elde etti.

Yarışmada ödül kazanan kurumlar, dünyanın farklı ülkelerinden konusunda uzman 139 profesyonelin oluşturduğu jürinin üç ay boyunca tüm başvuruları iki aşama halinde detaylı olarak değerlendirmesi sonucunda belirlendi.

“Eşine nadir rastlanan bir başarı elde ettik”
Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran, “Eşine az rastlanır sayıdaki anlamlı ödüller ile banka olarak satış ve müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımımızı uluslararası arenada da teyit ettik” dedi.

Hıçkıran, “DenizBank olarak tüketicilerin hayatına değer katmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, yenilikçi ürün ve uygulamalarla farklılaşarak müşteri memnuniyeti ve satış tarafında sektörde ilkleri gerçekleştirmek öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bu anlayışla ortaya koyduğumuz hizmetlerimiz ile Stevie Awards gibi uluslararası iş dünyasının kalbinin attığı bir organizasyonda 6’sı altın toplam 20 ödül gibi eşine az rastlanır bir başarıya ulaşmak hepimizi hem çok mutlu etti hem de Türk bankacılık sektörü adına büyük gurur verdi. DenizBank olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak; onlara istedikleri, bekledikleri hız ve kalitede hizmet sunabilmek amacıyla, yenilikçi çalışmalarımızı ödüllerin verdiği moral ve iştahla sürdüreceğiz” dedi.

Bunları da beğenebilirsin