Daha fazla üretkenlik, daha fazla verim, daha düşük maliyet odak noktalarımız

2017 yılı Konya Tarım Fuarı’nda Case IH standımızda çiftçilerimizle buluşarak yeni ürünlerimizi ve teknolojilerimizi anlatma şansı yakaladık. Bu sene 175. yılını kutlayan Case IH,  kurulduğu günden bu yana çiftçilere en modern ve inovatif tarımsal çözümleri sunmaya devam ediyor. Konya’da da en yeni ürünlerimizi çiftçilerimizle buluşturduk. Yerli ve ithal traktörlerimizi burada sergiliyoruz. Bu yıl buradaki en gözde ürünümüz EIMA 2016’da ‘Yılın Traktörü Ödülü’nü kazanan Case IH Optum CVX serisi.

Güçlü ve ekonomik motoru ile fark yaratan bu ürünümüz, 6 silindirli, yüksek verimli Tier 4b Common-Rail motoru ile gücü, yakıt ekonomisini ve çevreye duyarlılığı bir araya getiriyor. Standart olarak ön hidrolik ve çift hızlı ön PTO ve bunun yanında ön aks süspansiyonu ile donatılmış olan Case IH Optum CVX serisi daha fazla verimlilik sağlıyor. İhtiyaca göre 1000 d/d veya 1000E d/d hızlarına ayarlanabilen ön kuyruk mili, Case IH Optum CVX serisi ile sunulan ayrıcalıklardan yalnızca biri. Sadece traktör olarak değil, komponent olarak da bu fuarda farklılaşmaya çalışıyoruz. Özellikle hayvancılık ve hayvansal üretim çiftlikleri ile şeker pancarı üreticileri için önem taşıyan ön yükleyicilerimiz var.

Yüksek kaldırma kapasiteleri ve hızlı bağlantı sistemi gibi birçok özelliği barındırıyor. Bu yıl standımızda dikkat çeken diğer bir ürünümüz ise JXC serisi. 55 HP, 65 HP ve 75 HP gücündeki 3 farklı model ile sunulan JXC serisi, 65 HP ve 75 HP çift çeker modellerde sunulan 12 ileri – 12 geri vites seçeneği, 40km/h olarak sunulan maksimum hızı sayesinde çalışmalarda daha çok vites seçeneği sunuyor.Tüm yetiştiricilik ve çalışma koşulları da göz önünde bulundurularak farklı ekipmanların kullanımına imkan tanıyan yol kuyruk mili, sahip olduğu 540/540E çift hızlı kuyruk miline ek olarak JXC serisinin tüm modellerinde standart olarak sunuluyor.

Türk çiftçisinin ihtiyaçları düşünülerek, güvenliği ve konforu arttırmak adına eklenen mekanik akü şalteri, arka cam sileceği, bluetooth radyo gibi seçenekler de JXC serisinin standartları arasında yer alıyor.

Case IH her zaman daha fazlasını isteyenlerin markası olma özelliğini taşıyor. Dolayısıyla inovatif ürünler arayanlar için Case IH var. Daha fazla üretkenlik, daha fazla verim, daha düşük maliyet bizim ana odak noktalarımız.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap