CLASS Tedarikçi Ödülleri 2014’ün Genel Birincisi Mitas Oldu

Mitas, CLASS Yılın Tedarikçisi 2014 ödülünü kazandı. Tarım ekipmanları üreticisi CLASS, üstün ortaklık gelişimi, son yıllardaki mükemmel işbirliği ve lojistik projelerindeki aktif katılımları dolayısıyla lastik üreticisi Mitas’ı en iyi tedarikçi olarak ödüllendirdi. Gala etkinliği Ocak ayında Almanya’nın Harsewinkel şehrinde düzenlendi. 900 parça üreticisinin arasından Mitaş ödülü aldı.

“CLASS tarafından 2014 yılının en iyi tedarikçisi seçilmek bizim için büyük gurur. 2015’te de elimizden gelenin en iyisini yaparak bu ödüle verdiğimiz değeri iş ortaklarımıza göstermek istiyoruz” diyen Mitaş Ceo’su Jaroslav Cechura “Genel Birincilik Ödülü, en iyi tedarikçi kategorisindeki başarımızın devamı niteliğinde. 2011’de inovasyon dalında, 2006’da lojistik dalında yılın tedarikçisi seçilmiştik.” dedi.

CLASS Grup Finans ve İdari Başkan Yardımcısı Hans Lampert, “Mitas lastik grubunda lider bir tedarikçi ve kusursuz tedarikçi olduğunu geçtiğimiz yıllardaki değerlendirmelerde gösterdi. Bu sebeplerden 2014 tedarikçi ödüllerinde Mitas’ı Genel Birinci olarak ödüllendirdik” dedi.

Lampert konuşmasında Mitas’ın Genel Birinci ödülünü almasının nedenlerini hakkında konuştu. CLASS tarım makinalarının satıldığı tüm pazarlarda Mitaş’ın değer kazanacağını açıkladı ve Mitas üretim tesislerinin tedarik sürecini aksatmadan sürekli modernizasyonuna dikkat çekti.

Helmut CLASS ve 700’den fazla CLASS temsilcisi ve bunların uluslararası tedarikçileri 15 Ocak’ta, Harsewinkel’deki etkinkinlikte hazır bulundu. Ödülü Mitaş’ı temsilen Satış ve Pazarlama Bölümü’nden Jaroslav Čechura ve Andrew Mabin, Kilit Müşteri Yönetimi Bölümü’nden Jens Steinhardt, Otomotiv Mühendislik Başkanı Hans-Ulrich Klose, CLASS Kurumsal Satın Alma Müdürü Hans Lampert ve Ruediger Mohr’un elinden aldı.

Bunları da beğenebilirsin