Claas Çiftçi Buluşmaları

ENKA Pazarlama A.Ş., 2010 yılından bu yana Türkiye distribütörlüğünü sürdürdüğü, dünyanın en büyük tarım makinaları imalatçılarından biri olan Alman CLAAS marka ürünlerini ‘tarlada kullanım konspetiyle’ çiftçilerle buluşturuyor. Etkinlik kapsamında Trakya’nın 3 farklı noktasında; Edirne, Tekirdağ, Çorlu’da ve de Polatlı/Ankara’da CLAAS traktörleri çiftçilerimiz tarlada kullanım fırsatı bulabilecekler ve de CLAAS’ın geniş ürün yelpazesiyle ilgili daha fazla bilgiye sahip olacaklar.

CLAAS ürün yelpazesi dışında, doğru lastik kullanımının çiftçilerimizin yakıt tüketimlerine ne kadar fazla etki yaptığını gösterebilmek için Trelleborg lastik demoları, Avusturya APV firması Türkiye’ye getirdiği elektronik kontrollü ve tam otomatik serpme yapan pnömatik ve diskli Tohum ve Gübre Serpme Makinalarını, İLGİ Tarım’da traktörlerle birlikte tarla işlemede kullanılacak  güçlü ekipmanları ve de tüm ürünlerin finansmanı için ise BNP Paribas Leasing firması da finansal hizmetlerini çiftçilere daha iyi anlatabilmek için etkinlik kapsamında bulunacaklardır.

Tarla denemelerinin ve çiftçi bilgilendirmelerinin yanında çeşitli oyunlar, ikramlar ve sürpriz hediyeler de çiftçilerimize etkinlik kapsamında sunulacaktır.

Bu yıldan başlayarak CLAAS markasını her sene Türkiye’nin dört bir noktasında çiftçilerimizle buluşturmak, onların istek ve ihtiyaçlarını daha yakından dinlemek ve çözüm önerileri sunabilmek için ilk başlangıcı 26 Temmuz 2016 Salı günü Edirne’de CLAAS Bayi Pınar Zirai Aletler ile birlikte yapıyoruz. 27 Temmuz Çarşamba Tekirdağ/Karaevli Köyü’nde CLAAS Bayi İnallar Tarım Mak. ile, 28 Temmuz Perşembe Yenice Köyü/Çorlu Pınar Zirai Aletler ile ve de 30 Temmuz Cumartesi günü de Polatlı/Ankara’da CLAAS Bayi Eryılmaz Traktör ile birlikte tanıtımlarımıza devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap