Case, Kometek Fuarı’nda

Kuruluşun 175. yılını kutlayan ve dünya iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran CASE, 3-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen KOMATEK 2017’de ziyaretçilerini, üstün performanslı iş makinelerinden oluşan zengin ürün yelpazesiyle karşıladı.

CASE’in standında sergilediği Lastikli Yükleyiciler, Paletli Ekskavatörler, Kazıcı Yükleyiciler, Teleskopik Yükleyiciler, Mini Ekskavatörler ve Nokta Dönüşlü Mini Yükleyiciler katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; bugün için ülkemizde düzenlenmekte olan en geniş alana yayılmış bulunan ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan inşaat makine ve ekipmanları fuarında bir kez daha yer almanın kendileri için önemini vurguladı. “CASE, köklü geçmişinin kazandırdığı birikim ve deneyimiyle, dünya iş makineleri sektörünün önde gelen markası konumunda. Yenilikçi uygulamalarımız ve gelişmiş teknoloji kullanımı olan ürünlerimizle bizi biz yapan sadece uzman makine sağlamamız değil; ürünümüzle bin ya da 10 bin saat yaptıktan sonra da müşterimizin yanında olmaktır” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap