Case IH, yeni traktörünü Burtarım’da sergiledi

Tanıtım alanında, kullanıcılarına üstün performans sunan Case IH JXB, JXC, Farmall C ve Maxxum Tier 4B serisi traktörlerini sergileyen Case IH, zirai ekipman tarafında ise her türlü hayvansal üretim işletmesinin ihtiyaç ve talebine göre farklı çaplarda silindirik balyalar yapabilen yeni RB Serisi Balya Makineleri’ni görücüye çıkarıyor.

Sağlam ürünler, pratik finansal çözümler ve özel hizmet ekipleri; her şey Case IH standında

Fuarın genel bir değerlendirmesini yapan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; “Yarattığı tarımsal katma değer ile tarım ekonomisinin en önemli bölgelerinin başında gelen Bursa; bizim de her yıl fuarına büyük bir heyecan ve özenle hazırlandığımız bir bölge. Dünyada 175. yılını kutlayan Case IH; en gözde ürünlerinden biri olan JX110 MaxPro modelini Bursa Fuarı’nda özel bir renk ile sergilenmek üzere hazırladı. Sınırlı sayıda üretilecek JX MaxPro 175. Yıl Özel traktörü; sahip olduğu özel kaporta ve çatı renginin yanında kullanıcılarına 4 yıl garantiyi, RedPro Team ekibinin özel danışmanlık hizmetini de ücretsiz olarak sunuyor. Bu sürprizimize ek olarak; standımızı çiftçilerimize sunduğumuz tüm ürünler, ekipmanlar, özel hizmetler ve finansal çözümlere ilişkin her şeyi bir arada bulabilecekleri bir alan olarak hazırladık. Yani standımıza gelen çiftçilerimiz ister hizmet ister ürün olsun; tarım alanında akıllarında ne varsa her şeyi tanıtım alanımızda bulabiliyorlar.”

İrfan Özdemir açıklamalarının sonunda, ilk kez Bursa Tarım Fuarı’nda tanıtımı yaptıkları ve sektörde ‘bir ilk’ olma niteliğine sahip TürkTraktör Finans hizmetiyle ilgili olarak da şu bilgileri verdi: “Çiftçilerimiz, bir satın alma kararını verirken kuşkusuz ki kendilerine sağlanan finansal kolaylıkları da dikkate alıyorlar. İşte bu noktadan hareketle ‘Tüm finansal işlemler tek çatı altında’ mottosuyla ortaya çıkan TürkTraktör Finans, Türkiye’de bu alanda sunulan ilk çözüm olma özelliğine sahip. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Case IH bayileri üzerinden çiftçilerimizin hizmetine sunulan TürkTraktör Finans, çiftçilere en pratik ve kolay kredi deneyimini yaşatıyor. Bu sistem sayesinde çiftçiler, hızlı ve çok pratik bir şekilde kendilerine sağlanan krediyle bayiden ihtiyaçları olan traktörü satın alarak tarlalarına dönebilecekler. Kurumsal iş ortağımız Denizbank da fuar süresince isteyen çiftçilerimize hem finansal danışmanlık desteği sağlayacak hem de TürkTraktör Finans hizmetini Case IH standında anlatacak.”

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap