Case IH Yeni Bahçe Traktörü JXB Serisiyle İzmir’deydi

Sağlam, güçlü ve modern tasarımlı ürünleriyle tarım sektöründe profesyonellerin tercihi olan Case IH, İzmir’de 11-14 Şubat 2016 tarihlerinde düzenlenen AGROEXPO 2016–11. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda yepyeni ürünleriyle gerçek bir tanıtım şovu yaptı. Case IH ailesinin yeni ürünü olan Case IH JXB serisi fuar ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

Profesyonel çiftçilerin tercih ettiği traktör markası Case IH, 11-14 Şubat 2016 tarihlerinde İzmir’de düzenlenen AGROEXPO 2016, 11. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda çiftçileri ve ziyaretçileri, sergilediği yeni ürünleriyle buluşturdu.

Fuarın ve tanıtımı yapılan Case IH marka traktörlerin bir değerlendirmesini yapan Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; “Case IH markasıyla sunduğumuz makinelerde çiftçilerimizi hem en iyi teknik özelliklere hem de en şık görünüşe sahip traktörlerle bir araya getirmeyi kendimize amaç edindik. Dünyada en modern tarımın uygulandığı ülkelerde kulanılan teknoloji ve ürünleri, CASE IH markalarıyla aynı anda Türk çiftçisiyle de buluşturuyor olmak ise bizim için ayrı bir gurur kaynağı.”

İrfan Özdemir, AgroExpo 2016’da ziyaretçileri Case IH’in yepyeni traktörleriyle buluşturduklarını ifade ederek; sözlerini şöyle tamamladı: “Case IH olarak görücüye çıkan yeni modellerimiz, fuar ziyaretçileri tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. Özellikle çok uzun zamandır merakla beklenen, Case IH ailesinin en yeni üyesi, yerli bahçe traktörü Case IH JXB, modern tasarımı, ideal ölçüleri ve yüksek teknolojisiyle önemli bir boşluğu dolduracak. Case IH JXB yerli bahçe traktörünü, JX 65B, JX 75B ve JX 90B modelleriyle Türk tarımının hizmetine sunmuş olmaktan dolayı çok gururluyuz.

Buna ek olarak, Puma 230 CVX Platinum Edition’ ile traktörde ‘güç ve şıklığın’ bir arada sunulabileceğini gösteriyoruz. Türkiye’nin en güçlü motoruna sahip sahip traktörü Magnum 380 CVX ise Case IH’in alanındaki uzmanlığını bir kez daha kanıtlıyor. CASE IH’in yenilikçi, ‘premium’ marka vizyonuyla üretilen makinelerini, önümüzdeki dönemde de çiftçilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.”

Yerli bahçe traktörü Case IH JXB Serisi
Çiftçiler tarafından da merakla beklenen ve Case IH ailesinin yeni yüzü olan JXB serisi 65, 78 ve 88 HP gücünde 3 farklı motor seçeneği sunuyor. Gücü, yüksek tork değerleri, performansı ve güvenilirliğiyle kendini kanıtlamış, 4 silindirli, Turbo-Intercooler motorları, sahip oldukları Tier 3 emisyon standardıyla güç ve ekonomiyi buluşturuyor.

Standart olarak sunulan 12 İleri 12 Geri Powershuttle transmisyonu ile geniş bir çalışma hız aralığı sağlayan JXB serisi; direksiyonun yanında yer alan Powershuttle mekik kolu sayesinde ise özellikle sıra sonlarında debriyaja basmadan ileri ve geri hareketi yaparak hızlı ve kolay bir dönüş sağlıyor.

Güvenilir, yüksek performanslı hidrolik sistem
Case IH JXB serisi standart olarak sunulan 4 adet hidrolik güç çıkışı, 3.000 kg kaldırma kapasitesi ve sıra sonu dönüşlerde ekipmanı tek bir dokunuşla kolay ve hızlı bir şekilde kaldırıp indirebilmeyi sağlayan Lift-0-Matic™ sistemi ile pek çok tarımsal ekipmanla verimli bir şekilde çalışmayı sağlıyor.

Yine standart olarak sunulan servo kuyruk mili sayesinde, sıra sonları ve başlarında kuyruk milini devreye almak ve çıkartmak ise artık çok daha kolay. Sahip olduğu güvenlik sistemiyle kontak kapatıldığında kuyruk mili otomatik olarak devreden çıkıyor ve daha sonraki çalışmada olası kazalara engel oluyor. Case IH JXB serisi traktörlerde 540 & 540E d/d kuyruk mili devirleri ekonomik bir kullanımı kullanıcılarına sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap