CASE IH Trakyalı çiftçilerle buluştu

Case IH, 24-28 Mayıs 2017 tarihleri arasında bu yıl altıncısı düzenlenen Trakya Hayvancılık, Süt Ürünleri ve Tohum 2017 Fuarı’nda çiftçilerle bir araya geldi.

Fuarda ziyaretçileriyle toplam 960 m²’lik standında buluşan Case IH Bayisi Trakya Karataş; sergilediği birbirinden güçlü, yüksek performanslı ve çevre dostu son teknolojiye sahip Case IH traktörlerle çiftçilerin en çok ilgi gösterdiği alan olarak dikkat çekti.

Fuarın kısa bir değerlendirmesini yapan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; bölgenin kendileri için olan önemine de değinerek şunları söyledi: “Trakya, gelişmiş sanayisinin yanında sahip olduğu değerli tarımsal topraklarıyla da ekonomimizde çok önemli bir yere sahip. Bölgenin yenilikçi ve teknolojiye meraklı çiftçileri ile fuarda buluşmaktan ve onlara ‘Premium marka’ ayrıcalığını yaşatmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Çiftçilerimizin teveccühü 2017 yılında bizi Trakya bölgesinde en çok tercih edilen markalardan biri yaptı. Bu yıl tarımsal ekipmanda bir dünya lideri olan Case IH’in, 175. yıldönümünü kutluyoruz. 1842 yılında Amerika’da kurulan ve bugün dünyanın 170’ten fazla ülkesinde varlığını devam ettiren en eski tarım markalarından biri olan Case IH’in, bugünlere uzanan başarısının altında büyük bir azimle yürütülen aralıksız çalışmalar ve müşterilere sunulan seçkin bir kalite anlayışının olduğunu belirtmekten de gurur duyuyorum” dedi.

Sözlerine kendilerini bölgede başarı ile temsil eden, Case IH markasını bölge çiftçileri ile buluşturan Trakya Karataş’a da fuara katılımları ve güzel standları için teşekkür ederek devam eden Özdemir; açıklamalarının sonunda “CASE IH’in yenilikçi, ‘premium’ marka vizyonuyla üretilen makinelerini, önümüzdeki dönemde de çiftçilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz ”dedi.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap