Case IH, Çorlu Tarımtech 2017’de göz doldurdu

 

Profesyonel çiftçilerin tercih ettiği traktör markası Case IH, Türkiye’nin en büyük açık alan tarım fuarı olarak bu yıl onuncusu düzenlenen Çorlu Tarımtech 2017’de ziyaretçileri en yeni ürünleriyle buluşturdu.

Traktör, ekipman ve tohum ilaç firmalarının toplam 50 bin m² alanda ürünlerini sergilediği Çorlu Tarımtech 2017’de ziyaretçileriyle toplam 650 m²’lik standında buluşan Case IH Trakya Bayisi Trakya Karataş Tarım Aletleri, fuarda yenilenen Case IH JXC serisine ek olarak, Case IH Farmall C ve Case IH Optum CVX serisi traktörlerini sergiledi.

Trakya Karataş Tarım Aletleri adına fuarın kısa bir değerlendirmesini yapan Burhan Göçmen “Case IH olarak çiftçilerimizi hem en iyi teknik özelliklere hem de en şık tasarıma sahip traktörlerle bir araya getiriyoruz. Geçtiğimiz yıl Farmall C Serisi’nin ilk lansmanını  Çorlu Tarımtech Fuarı’nda yapmıştık. Bu sene de bu geleneği bozmuyor ve ziyaretçilerimizi standımızda yenilenen  Case IH JXC Serisi ile ağırlıyoruz.  Dünyada en modern tarımın uygulandığı ülkelerde kulanılan teknoloji ve ürünleri, CASE IH markasının bayisi olarak bölgemizdeki çiftçilerimize sunuyor olmak ise bizim için ayrı bir gurur kaynağı ”dedi.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap