CASE IH Adana Tarım Fuarı’nda ürünlerini tanıttı

Ziyaretçiler Case IH’in tanıtım alanında, sahada verimlilik artıran traktörleri incelerken; TürkTraktör Finans ile hızlı ve pratik kredi başvurusu yaparak hayalindeki traktörü daha kolay satın alabiliyorlar.

Adana, 10 Kasım 2017 – TürkTraktör’ün traktördeki seçkin markası Case IH, Adana Tarım 2017 Fuarı’ndaki standında çiftçileri sağlam ve yüksek performanslı ürünlerine ek olarak sektörde fark yaratan finansal ve teknolojik çözümlerle de karşılıyor.

Her yıl ziyaretçilerini Adana’da farklı yenilik ve sürprizlerle karşılayan Case IH, bu yılki standında Case IH’in dünyadaki 175. yılı için özel olarak hazırlanan JX110 MaxPro 175.Yıl Özel Traktörünü konuklarla buluşturuyor. Bu özel traktörün yanı sıra Case IH standında kullanıcılarına üstün performans sunan Case IH JX, Farmall C ve Maxxum Tier 4B serisi traktörler de sergileniyor. Ayrıca Farmall C ürün bilgileri ile videolarına erişimi teknolojiyle birleştiren Case IH, kullanıcılarını Kare Kodlu Dijital Kullanım Kılavuzu’yla da tanıştırıyor.

Ziyaretçiler tanıtım alanında, TürkTraktör’ün Adana fuarında hizmet kapsamını da genişlettiği TürkTraktör Finans sayesinde artık her türlü traktör, tarımsal ekipman ve iş makineleri ihtiyaçlarına alternatif bir finansal kredi çözümü ile tanışıyorlar.

‘Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım Hareketi’ Adana Tarım Fuarı’nda başlıyor

Fuarın genel bir değerlendirmesini yapan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; “Adana; 2016 yılı rakamlarına göre Türkiye’de en çok traktörün satıldığı 11. ilimiz. Bu güzel şehrimiz çok verimli tarımsal topraklarıyla olduğu kadar; yeniliği takip eden ve kullanan çiftçi profiliyle de dikkat çekiyor. Bu nedenle Adana Tarım Fuarı, çiftçilerimizle buluşmak için özenle ve heyecanla hazırlandığımız bir platform. Dünyada 175. yılını kutlayan Case IH; en gözde ürünlerinden biri olan JX110 MaxPro modelini özel bir renk ile sergilenmek üzere hazırladı ve biz de burada bu özel ürünü Adanalı çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sınırlı sayıda üretilecek JX MaxPro 175. Yıl Özel traktörü; sahip olduğu özel kaporta ve çatı renginin yanında kullanıcılarına 4 yıl garantiyi ve RedPro Team ekibinin özel danışmanlık hizmetini de ücretsiz olarak sunuyor” dedi.

Case IH standında konuklarını sadece özel ürünlerle değil; çiftçilerin hayatını kolaylaştıran farklı çözümlerle de ağırladıklarına dikkat çeken İrfan Özdemir, sektörde ‘bir ilk’ olma niteliğine sahip TürkTraktör Finans hizmetiyle ilgili bilgileri de çiftçilerle bu alandan paylaşacaklarını söyledi: “Çiftçilerimiz, satın alma kararını verirken kuşkusuz ki kendilerine sağlanan finansal kolaylıkları da dikkate alıyorlar. İşte bu noktadan hareketle ‘Tüm finansal işlemler tek çatı altında’ mottosuyla ortaya çıkan TürkTraktör Finans, Türkiye’de tarım sektöründe bu kapsamda sunulan ilk çözüm olma özelliğine sahip. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Case IH bayileri üzerinden çiftçilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bu sistem sayesinde çiftçiler, hızlı ve çok pratik bir şekilde kendilerine sağlanan krediyle bayiden ihtiyaçları olan traktör, tarımsal ekipman veya iş makinesini satın alarak çalışma alanlarına dönebiliyorlar.”

İrfan Özdemir açıklamalarının sonunda TürkTraktör olarak ilk duyurusunu Adana Tarım Fuarı’nda yaptıkları Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketi projesi konusunda da bilgi verdi ve sözlerini şöyle tamamladı: “Bilinçsiz traktör sürüşünün ve tarım ekipmanları kullanımının neden olduğu kazaların göz ardı edilmemesi gereken ulusal bir sorun olduğu noktasından yola çıkarak ‘Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketi’ni başlattık. Bu önemli projemizle çiftçilerimize ve tüm traktör kullanıcılarına öncelikle güvenli sürüş bilinci aşılamayı, onlarla aynı çalışma alanlarını ve karayollarını kullanan vatandaşlarımızın güvenliğini artırmayı; aynı zamanda da tarım sektöründe yaşanacak her tür işgücü kaybı nedeniyle ulusal ekonomide ortaya çıkacak kayıpları da azaltmayı hedefliyoruz. Dijital eğitimlerle başlayacak ve sonrasında sahaya da taşınacak eğitimlerle ve etkinliklerle devam edecek bu projemizi bugün burada duyuruyor ve başlatıyoruz.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap