Case IH Adana Tarım 2016 Fuarı’nda

Case IH, 16-20 Kasım tarihleri arasında bu yıl 10.su kez düzenlenen AdanaTarım 2016 Fuarı’nda çiftçiler ve ziyaretçilerle bir araya geldi.

Case IH,  fuarda sergilediği birbirinden güçlü, en son teknolojiyle donatılmış dayanıklı traktörlerinin yanı sıra, traktörleri tam donanımlı bir iş makinasına dönüştüren FL 4.20 Pro Ön Yükleyicisi ile ziyaretçilerden tam not aldı.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir:

“Çiftçiler, traktörde farklılaşan beklentilerini Case IH’in ürünlerinde buluyor ”

İrfan Özdemir; verimli topraklarıyla dikkat çeken Çukurova bölgesinde yer alan Adana’nın gerek tarım ekonomisindeki yeri gerekse de sahip olduğu çiftçi profiliyle kendileri için önemli illerin başında geldiğini ifade etti.

 Teknolojide yaşanan gelişmelerin, tarımsal makine ve ekipmanlara olan yansımasının; çiftçilerin beklentilerini de değiştirdiğini sözlerine ekleyen İrfan Özdemir; “Her alanda olduğu gibi tarım alanında da teknolojinin sunduğu yenilikler, zaman ve maliyetten tasarruf; verimlilikte de ciddi artışlar sağlıyor. Yenilikçi bu teknolojileri deneyimleyen çiftçiler ise, traktörlerden daha iyisini beklemeye başlıyor. Bizler de Case IH markamızla bu anlamda, çiftçilerimizi; verimlilik sağlayan en iyi teknik özelliklerle birlikte en şık tasarıma da sahip traktörlerle bir araya getiriyoruz” dedi.

1479280630_turktraktor____rfan_ozdemir_gorsel2

Case IH traktörleri, FL 4.20 Pro ön yükleyicisi ile iş makinası fonksiyonlarına kavuşuyor

İrfan Özdemir Adana Tarım 2016 Fuarı’nda çiftçi ve ziyaretçileri bir araya getirdikleri ürünlerle ilgili olarak şu bilgileri verdi:

Adana’da bu yıl da ziyaretçileri standımızda sergilediğimiz en yeni seriler ve modellerle karşılıyoruz.  Case IH ailesinin en yeni üyesi olan; modern tasarımlı, güçlü motor seçenekleri ve performansını kanıtlanmış transmisyonuyla dikkat çeken Farmall C Serisi, sahip olduğu tüm bu üstün özellikleriyle yine Türk çiftçisinin bir numaralı tercihi olmaya hazır.

 Fuarda ziyaretçilerle buluşturduğumuz Case IH Optum CVX serisi traktörlerimiz ise, daha geçtiğimiz hafta İtalya’da düzenlenen EIMA 2016’da Yılın Traktörü Ödülü’nü kazanan çok özel modellerimizden.  En ağır işler için tasarlanan Optum CVX serisi, sahip olduğu farklı ve modern kaporta tasarımı, teknik ve donanımsal özellikleri, kompakt yapısı ile kendine ait yeni bir sınıf oluşturuyor.

Standımızda bu yılın en farklı ve dikkat çeken bir diğer ürünü ise FL 4.20 Pro Ön Yükleyicisi. Üstün tasarıma ve ürün geometrisine sahip olan yeni FL 4.20 Pro ön yükleyicisi; 3,9 metre kaldırma yüksekliğine ve 2 tonu aşkın kaldırma kapasitesine ulaşarak; traktörleri tam donanımlı bir iş makinası haline getiriyor; onların tüm tarımsal ihtiyaçları karşılayabilmesini sağlıyor. Ziyaretçilerimizle ilk kez Adana Tarım Fuarı’nda buluşturduğumuz bu ayrıcalıklı ürünümüz, özellikle hayvancılık ile uğraşan çiftçilerimizin de beğenisini kazandı.”

İrfan Özdemir “CASE IH ailesinin birbirinden sağlam, üstün performanslı ve son teknolojiyle donatılmış modern tasarımlı ürünleriyle ‘premium’ bir markanın ayrıcalıklarını tüm ziyaretçilere, Adana Tarım Fuarı’nda da bir kez daha yaşatmaktan dolayı çok mutluyuz” diyerek sözlerini tamamladı.

 CASE IH STANDINA SERGİLENEN ÜRÜNLER:

Case IH Farmall C Serisi: Güçlü, güvenilir, teknolojik ve konforlu

 Modern tasarımı, güçlü motoru, 24 ileri 24 geri Hi-Lo transmisyonu ve daha pek çok yüksek teknolojisi ile önemli bir boşluğu dolduracak olan Case IH Farmall C serisi, Farmall 85C, 95C,  105C ve 115C modelleri ile Türk çiftçisine hizmet etmeye hazır.

Case IH Farmall C serisi traktörler 86, 99, 107 ve 114 HP gücünde 4 silindirli, Turbo-Intercooler sistemine sahip common rail enjeksiyon sistemli motorları ile güç ve yakıt ekonomisini birleştiriyor.

Standart olarak sunulan 24 ileri-24 geri Hi-Lo transmisyon, tarla faaliyetlerin en çok yapıldığı 0-10 km/h hız aralıklarında 15 adet vites seçeneği  ile kullanıcıların geniş bir hız aralığına sahip olmasını sağlıyor.

Yeni Farmall C serisi; modern tasarımı, güçlü motor seçenekleri, güvenilirliği ve performansı kanıtlanmış transmisyonu, kendi kategorisinde ergonomik kumanda kollarına sahip geniş kabini ile Türk çiftçisinin bir numaralı tercihi olmaya hazır.

1479280677_turktraktor____rfan_ozdemir_gorsel3

 Case IH Optum CVX  Yeni Standartlar belirliyor…

 EIMA 2016’da ‘Yılın Traktörü Ödülü’nü kazanan Case IH Optum CVX serisi; sahip olduğu farklı ve modern kaporta tasarımı, teknik ve donanımsal özellikleri, kompakt yapısı ile kendine ait yeni bir sınıf oluşturuyor.

En ağır işler için tasarlanan yeni Case IH Optum CVX serisi 271 ve 300 HP güçlerinde, 6 silindirli, yüksek verimli Tier 4b Common-Rail motorları ile gücü, yakıt ekonomisini ve çevreye duyarlılığı bir araya getiriyor.

Standart olarak ön hidrolik ve çift hızlı ön PTO ve bunun yanında ön aks süspansiyonu ile donatılmış olan Case IH Optum CVX serisi daha fazla verimlilik sağlıyor. İhtiyaca göre 1000 d/d veya 1000E d/d hızlarına ayarlanabilen ön kuyruk mili ile Case IH Optum CVX serisi ile sunulan ayrıcalıklardan yalnızca biri.

Yeni Case IH Optum CVX serisi; farklı dizaynı, güçlü motorları, tüm modellerde standart ekonomik bir kullanım sağlayan Eko CVT transmisyonu, fark yaratan kabin içi tasarımı ile Türk çiftçilerinin yeni gözdesi olacak.

FL 4.20 Pro Ön Yükleyiciler ile traktörler aynı zamanda iş makinası  

Case IH’in yeni FL 4.20 Pro Ön Yükleyicileri JX Max Pro serisine ait olmak üzere 4 farklı model ile fabrika çıkışı orijinal ön yükleyici olarak sunuluyor.

4 silindirli motorlara ve Powershuttle® ileri-geri mekik koluna sahip JX75, JX90, JX100 ve JX110 modelleri ile sunulan FL 4.20 Pro ön yükleyiciler; hayvancılık işletmeleri başta olmak üzere, pek çok tarımsal faaliyet kullanım alanları dikkate alınarak yıllar boyu sayısız yükleme-boşaltma işlerinizin üstesinden gelebilecek dayanıklılıkta ve birçok üstün tasarım özelliklerine sahip olarak üretiliyor.

Üstün tasarıma ve ürün geometrisine sahip olan yeni FL 4.20 Pro; 3,9 metre kaldırma yüksekliğine ve 2 tonu aşkın kaldırma kapasitesine ulaşarak; ayrıca 61 l/dak yüksek debili hidrolik pompası ile tam donanımlı bir iş makinası haline gelip tüm tarımsal ihtiyaçlara cevap veriyor.

1479280681_turktraktor____rfan_ozdemir_gorsel6__case_ih

Ergonomiyi ve konforu bir araya getiren kumanda kolu kullanıcının sağ tarafında yer alıyor. Bu kumanda kolu ile 84’’ genişliğinde olan 3-fonksiyonlu kova kontrol ediliyor.  Standart olarak sunulan hızlı bağlantı mekanizmasına sahip FL 4.20 Pro ön yükleyicileri ile, hidrolik hortum söküp takma devri sona eriyor. Traktörün sağ tarafında bulunan hızlı bağlantı mekanizması ile traktör ve ön yükleyici arasındaki bağlantı tek hareketle kesilip bağlanabiliyor.

Kullanım esnasında ortaya çıkan sarsıntıları en aza indiren ve böylece hem konforlu hem güvenli bir ön yükleyici kullanımı sağlayan anti-şok sistemi FL 4.20 Pro ön yükleyicinin gene standart donanımları arasında yer alıyor.

FL 4.20 Pro ön yükleyici ile yine standart sunulan mekanik dengeleyici sayesinde ise mahsullerin kovadan düşmesi engelleniyor ve kullanıcı verimi arttırılıyor.

Yeni FL 4.20 Pro ile standart olarak Powershuttle®, sun roof ve yüksek debili hidrolik pompayla donatılan Case IH JX Max Pro serisi, FL 4.20 Pro ön yükleyicilerin eşsiz özellikleriyle birleşip Adana Tarım Fuarı’nda ziyaretçilerden tam not aldı.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap